1.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | III. třída , 2015-2016

--

--

Sedm kulí jako v Sarajevu. Rožmberk ve Světlíku padl takhle vysokým přídělem

0

Sedm branek na jedné straně proti žádné na té druhé. Takhle vysokým debaklem novou sezónu otevřeli fotbalisté TJ Dynamo Světlík. Na svém hřišti doslova vládli a soupeři totálně zavřeli cestu k úspěchu. SK Fotbal Rožmberk se tak nedokázal prosadit ani jedinkrát a po prvním kole obsadil průběžní poslední místo tabulky.

Kanonýři Novotný s Dědičem si otevřeli střelnici

Zápas patřil domácím fotbalistům již od samého úvodu, avšak první poločas by se dal rozkouskovat na tři třetiny, kdy pouze ta prostřední zaznamenávala góly. Dva bleskové zásahy minutu po sobě zaznamenal nejprve Novotný v sedmnácté minutě, jehož následoval Dědič druhým vsítěním míče v minutě osmnácté. Bleskové dvoubrankové vedení Světlík proměnil v další gólovou radost, kde o další tři pouhé minuty později Jakubce prostřelil svým druhým zářezem do pažby opět Dědič a jedenáct minut poté zvyšoval čtvrtou úspěšnou střelou též prozatím svým druhým úspěchem Novotný. Skóre 4:0 po prvním poločase tak byl značným dílem pro zápasový úspěch, z čehož se Rožmberk mohl jen těžko vzpamatovávat.

Do režie Světlíka patřila u druhá polovina utkání

Druhá polovina utkání nebyla na góly tak atraktivní i přes skutečnost, že jich nepadlo o moc méně, avšak byly

poměrně dobře rozprostřeny po trvání celých pětačtyřiceti minut. Svůj hattrick završil v padesáté deváté minutě velice aktivní Novotný, když zajistil, aby Jakub zpoza svých zad lovil míč popáté. A aby druhý kanonýr Dědič nezůstal oproti svému kolegovi z útoku pozadu, též i on se blýskl tříbrankovým výčtem pro tento zápas a šestibrankové vedení patnáct minut před koncem již samo o sobě vypovídalo, že je definitivně rozhodnuto, ač by Rožmberk zatnul své síly sebevíce. Ani to ale nebylo konečné skóre a výsledek 7:0

nakonec završil dvě minuty před ukončením zápasu Pavelka.

Sledujte Fotbalunás.cz | Jihočeský kraj na Facebooku.

SK Fotbal Rožmberk
Miroslav Novotný (TJ Sokol Benešov nad Černou): Nemám k tomu nic moc, co bych řekl, zkrátka, když neproměňujeme šance, nemůžeme být úspěšní. Naším nejlepším hráčem pro toto utkání byl jednoznašně brankář Kuchař.