10.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Krize Pavlíkova prodloužena v Petrohradě

20. P. Míček , 22. K. Pros , 56. P. Míček , 76. K. Pros
18

Po emotivně vypjatém zápase s Oráčovem zajížděli fotbalisté Pavlíkova do Petrohradu. Místní Sokol chtěl využít výsledkové krize svého soupeře, což se podařilo a všechny body zůstaly po zásluze doma.

Slibný náskok domácích

Domácí získali vedení po dvaceti minutách hry, kdy nezdařenou střelu Míčka podcenil gólman hostujícího celku - 1:0. O pouhé dvě minuty zvyšoval Pros po chybě v záložní řadě hostů - 2:0. Pavlíkov do konce poločasu zahrozil dvěma velkýma šancemi. Střelou ze vzdálenosti penalty ani z pokusu snížit náskok domácích střelou z malého vápna neuspěl.

Obrat se nekonal

Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté. Po několika menších ohrožení brány na obou stranách přišla velká chyba pavlíkovské obrany a tu potrestal Míček, který tak skóroval podruhé - 3:0. V závěru zápasu po nezdařené akci hostů si za otevřenou obranu naběhl Pros a také vsítil svůj druhý gól - 4:0. Domácí si tak vítězství bezpečně pohlídali.

SK Pavlíkov
Ondřej Polcar, obránce: Po fotbalové stránce jsme byli lepší, ale dopustili jsme se velkých chyb a nebyli jsme schopni proměnit jasné šance.