8.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. A, 2019-2020

--

Jedomělice zdolaly nováčka soutěže

3. P. Bakos , 37. M. Drbota , 43. M. Drbota , 47. R. Nedvěd (p.) , 74. M. Drbota , 84. J. Rouček - 22. D. Varyš
8

Další vysokou domácí výhru přičetly v neděli Jedomělice, které porazily nováčka soutěže Baník Lubná 6:1.

Jedomělice se před každým zápasem potýkají s problémy s absencí hráčů a nebylo tomu jinak ani tentokrát. Do hry tak musel nastoupit například i asistent trenéra Janda.

Více než 130 diváků mohlo být v Jedomělicíc svědky obrovského množství výstavních šancí domácího týmu, zatímco hosté se na dostřel svých soupeřů vůbec nedostávali. Hned ve třetí minutě otevřel skóre po rohovém kopu hlavou Bakos, 1:0

Jedomělice i dále pokračovaly v presinku a utvořily si nespočetné množství příležitostí. Všechny však nakonec ale skončily v rukavicíh gólmana hostů Herinka či mimo bránu. Ve 22. minutě nastala zajímavá změna, když se do úprku na bránu dostal hostující Varyš, který dokázal vstřelit vyrovnávací branku, 1:1

Po vyrovnání byla na domácích poznat lehkčí nervozita a do šance se opět dostala Lubná. Domácí brankář však zákrokem hrozbu pohlídal a zvedne sebevědomí svého týmu. Ve 37. minutě přičte tak branku po přihrávce Erby domácí Drbota, který tak navrátí svému mužstvu tracené vedení, 2:1.

K iniciaci penalty se pak dostane jedomělický kapitán Robert Nedvěd, který však svou šanci promarní. Tesně před poločasovým hvizdem se ale do příležitosti dostane po akci Zahradníka opět Drbota, který vystřelí Lubné gól do šatny, 3:1.

Dvě minuty po příchodu na hřiště vybojuje kapitán Nedvěd opět penaltu, kterou už ale úspěšně promění. Ve 47. minutě byl tak průběžný výsledek utkání 4:1. Drbota pak v 74. minutě zkompletuje hattrick. Poslední branku zápasu pak vystřelí osm minut, co byl nastřídán, Jakub Rouček, který tak upraví výsledke na konečných 6:1.

TJ Sokol Jedomělice
Robert Nedvěd, kapitán: „Konečně dvě výhry v řadě a nějaké body na kontě. Kéž by se podařilo přivést i ‚něco‘ z venku. Jen bodová série nás může posunout v tabulce výše. Příště se jede do Vinařic. A pozor, už v sobotu!“

J. Pospíšil [-] - J. Paluba [-] , M. Drbota [-] , M. Zahradník [-] , M. Erba [-] (76. J. Rouček [-] ) , V. Kolbuch [-] , T. Kostovčík [-] , M. Radošinský [-] , M. Janda [-] , R. Nedvěd [-] , P. Bakos [-]