25.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Slušovice vyhrály a drápou se do čela

0

Valašské Klobouky se na konci sezóny potýkají s velkou ztrátou formy. Tým, který se na začátku jara nacházel na vrcholu tabulky, prohrál už pět utkání v řadě a propadá se tabulkou. Zastavit tento nepříznivý stav mohly Klobouky zlomit v domácím zápase se Slušovicemi. Ty ale tvrdě bojují o čelo tabulky a v Kloboukách jasně vyhrály.

Slušovice na konci sezóny našly opět herní pohodu a zdá se, že se i oklepaly z prohry ve finále Poháru hejtmana Zlínského kraje. Utkání ve Valašských Kloboukách bylo vyrovnané asi jen první půl hodinu. Poté hosté rychle udeřili a během devíti minut vsítili dvě branky. Nejdříve se v 25. minutě prosadil Žák, který potrestal chybu domácí obrany – 1:0. Pak v 34. minutě využil Dobeš rychlého protiútoku k dosažení druhé branky – 2:0. Slušovice tak v prvním poločase získaly pohodlný dvoubrankový náskok.

Ten si v druhém poločase dokázaly bez problémů pohlídat. Valašské Klobouky se ještě před několika koly mohly chlubit velmi kvalitním útokem, nicméně v posledních kolech jim střelecký prach zvlhl. Tři vstřelené branky v pěti zápasech jsou toho jasným důkazem. I když si domácí vypracovali pár šancí, žádná se neujala. Zmar domácích tak završil Marek Macík, který v 82. minutě určil konečné skóre 0:3. Slušovice se touto výhrou vyhouply na druhé místo tabulky a od první Štítné je dělí jediný bod.

TJ Spartak Valašské Klobouky
Milan Zbranek (Valašské Klobouky): Ze začátku to bylo vyrovnané utkání, ale první gól jsme si dali de facto sami. Nedokážeme střelit gól, naše hra je bez střelby a v krizi.

R. Důbrava [-] - M. Ptáček [-] , A. Kachlík [-] , J. Trnavský [-] , P. Řehák [-] - M. Sáblík [-] , D. Kocourek [-] , P. Naňák [-] , L. Kristin [-] - J. Trojáček [-] , M. Pechanec [-]