25.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Juřinka rozstřílela Podkopnou Lhotu

0

Juřinka doma potvrdila jarní formu a svého soupeře rozstřílela. Domácím vyšel hlavně začátek druhého poločasu, ve kterém rychle nasázely čtyři branky. Za Juřinku se dvakrát prosadil Škorňa a Vavřík.

První poločas nabídl tvrdý fotbal. Hlavně hostující hrotový útočník Ročák rozdával rány na všechny strany. Juřinka vedla už od samého úvodu utkání, když si hosté dali vlastní gól – 1:0. Podkopná Lhota spoléhala hlavně na dlouhé pasy na vysokého Ročáka a hrozila také ze standardních situací. Po jednom z trestných kopů a následné teči hosté vyrovnali – 1:1. Juřince vrátil vedení v 35. minutě Fröhlich, který krásnou střelou vymetl pavučinu v rohu branky – 2:1. Hráči Juřinky tak odcházeli do šaten spokojenější.

Druhý poločas byl od začátku jasně v režii domácích. Těžko říct, co se stalo, nicméně tým Podkopné Lhoty úplně odpadl. Juřinka nastoupila do trháku díky brance Škorni, který po dlouhém autu přesnou střelou rozvlnil síť hostující branky – 3:1. Další branky domácích přišly rychle po sobě a v 60 minutě bylo skóre 6:1. Dvě branky vsítil Vavřík a další přidal Škorňa. Od té chvíle se utkání už jen dohrávalo. Aktivita Juřinky trochu polevila, což umožnilo hostům vsítit dvě branky, takže konečné skóre zápasu bylo 6:3. Juřinka tak zakončila před domácím publikem úspěšnou pouť fotbalovým jarem.

TJ Juřinka
Zdeněk Veselý (trenér, Juřinka): Bylo to poslední utkání doma a jsem rád, že jsme jej zvládli. Na jaře jsme předváděli výborné výsledky a i dnešní utkání jsme vyhráli zaslouženě. Teď nás čeká ještě zápas ve Štítné, uvidíme jak na tom domácí budou s postupovými ambicemi.