19.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Brumov těsně porazil Podkopnou Lhotu

0

Rezerva Brumova hledala dlouhou dobu recept na obranu Podkopné Lhoty. Prosadil se až Pavel Naňák, který rozhodl o výhře domácích pět minut před koncem zápasu.

Béčko Brumova si minulý víkend s chutí zastřílelo v Hrachovci. Hlavně ale mělo za sebou těžkou středeční dohrávku ve Valašských Příkazech, kterou prohrálo smolně 4:3. Únava z náročného týdne nebyla ale na domácích znát.

Od začátku utkání drželi domácí míč na svých kopačkách a směrem dopředu byli mnohem nebezpečnější než hosté. Podkopná Lhota přijela do Brumova oslabená o několik hráčů základní sestavy a soustředila se tak hlavně na obranu a rychlé protiútoky. Na obranu Brumova to ale nestačilo a hosté si tak za celý zápas nevypracovali vyloženou šanci.

Domácí bušili do zavřené obrany a už to vypadalo, že zápas skončí bezbrankovou remízou. V 86. minutě se ale Brumov dočkal gólu. Po ideálním centru Zvoníčka z levé strany se hlavou prosadil Pavel Naňák, který rozhodl o vítězství domácích – 1:0.

Pro domácí je to velice vydřené, ale zasloužené vítězství. Brumov se tak bodově dotáhl na jeden bod na Vlachovice, které však mají jedno utkání k dobru.

FC Brumov B
Miroslav Vaněk (Brumov): Utkání, ve kterém jsme nepodali dobrý výkon, jsme nakonec vyhráli díky trpělivosti a i troše štěstí. Vítězství bylo ale vzhledem k předvedené hře obou týmů zasloužené.

1.SK Metropol Podkopná Lhota
Vlastimil Bořuta (Podkopná Lhota): Přijeli jsme bez šesti hráčů základní sestavy a nechtěli jsme vysoko prohrát, nakonec jsme skoro sahali po bodu, ale domácí asi zaslouženě vyhráli