9.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020

Křoví si poradilo s rezervou Bystřice

33

Křoví si poradilo s rezervou Bystřice a nasázelo svému soupeři šest branek.

Domácí dvakrát skórovali v první půli

V devátém kole okresního přeboru se utkal domácí tým Křoví, který se nacházel před tímto zápasem na deváté příčce tabulky a jedenáctý celek soutěže rezerva Bystřice nad Pernštejnem. Za krásného podzimního počasí měl lepší vstup do utkání domácí tým, který se od začátku utkání snažil o vstřelení branky. To se Křoví povedlo ve 20. minutě hry, když dostal míč za záda Martina Petra kapitán týmu Martin Kalina - 1:0. Hosté se pokoušeli o vyrovnání, ale neúspěšně. Martin Kalina pak ve 40. minutě opět ukázal jak se střílí branky a zvýšil před odchodem do kabin na dvougólový rozdíl - 2:0. Křoví tak odcházelo na poločasovou pauzu spokojenější a s ním i sedmdesátka domácích fanoušků.

Křoví navýšilo stav zápasu

Druhý poločas začal pro domácí raketovým nástupem a ve 48. minutě vstřelil třetí gól do sítě hostů Tomáš Panáček – 3:0. Domácí byli nadále při chuti a v 56. minutě přidal další branku Pavel Haluza – 4:0.Domácí byli nadále při chuti a 69. minutě odpískal rozhodčí Jaroslav Beneš pokutový kop. K jeho zahrávání se postavil Robin Roštinský a neomylně zvýšil na pětigólový rozdíl – 5:0. I hned z rozehry potrestal domácí obranu David Čech a v 70. minutě tak vstřelil čestný úspěch hostů – 5:1. Skóre zápasu pak uzavřel v 79. minutě druhou brankou v zápase Robin Roštinský – 6:1. Příští kolo jede Křoví do Nové Vsi, Bystřice jede do Jívoví.

TJ Sokol Křoví
Martin Šustáček: První poločas se nám po převaze povedli dát jen dva góly. Po přestávce jsme tlak vystupňovali a přidali další čtyři branky. Dnes jsme zaslouženě vyhráli.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
David Čech:

P. Bartošek [-] - M. Němec [-] (80. P. Kvasnica [-] ) , J. Pekárek [-] (83. M. Císař [-] ) , V. Logara [-] , M. Ivančík [-] , K. Jilg [-] , P. Haluza [-] (77. V. Kováč [-] ) , M. Kapoun [-] , M. Kalina [-] , T. Panáček [-] , R. Roštinský [-]

M. Petr [-] - D. Fiala [-] , M. Straka [-] (66. L. Prüger [-] ) , F. König [-] , A. Feifer [-] , T. Samek [-] , M. Pavlíček [-] , D. Čech [-] , P. Podsedník [-] (46. M. Hofmann [-] ) , R. Kadlec [-] , J. Dufek [-] (79. P. Pačiska [-] )

ŽK: 32. M. Ivančík , 32. M. Němec , 86. R. Roštinský .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - FERJANČIČ Igor, SOUKUP Vítězslav (N).