1.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Hamry rozdrtily Jaroměřice

33

Nováček z Hamrů na svém hřišti naděloval.

Domácí po půli vedli

Domácí kladiváři vstoupili do zápasu velmi aktivně a bylo otázkou času než se prosadí. První gól přišel již v 10. minutě, když se po rohovèm kopu trefil hlavou Tomáš Novotný - 1:0. O minutu později to bylo 2:0, když Tomáš Jelínek protlačil svou střelou za brankovou čáru. Ve 20. minutě našel křížný pas Jakuba Juna a ten krásnou střelou zvýšil na 3:0. Hamry byly dál hladové po gólech a soupeře nešetřily. Ve 28. minutě se odrazil míč na vápno k Janu Zemanovi a ten přesnou střelou k tyči rozvlnil síť - 4:0.

Domácí si vedení pohlídali

Na začátku druhé půle domácí trochu polevili, ale v poklidu si hlídali svůj náskok. V 66. minutě se po hezké kombinaci prosadil Vít Franěk, který mířil přesně a o tyč zvýšil na 5:0. Poslední desitiminutovku si pro sebe uzmul Dominik Havlík. Nejprve v 79. minutě hezky přeloboval golmana hostí a bylo to 6:0. V 86. minutě postupoval z pravé strany a tvrdou ránou zvýšil na 7:0. Svůj hattrick završil v poslední minutě, když si odstavil ve vápně obránce a křížnou střelou zakončil na konečných 8:0. Hamry si tak v posledním kole s chutí zastřílely a přezimují na čtvrtém místě.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík (hráč): Chtěli jsme do začátku utkání vstoupit aktivně a brzy soupeři odskočit, což se povedlo náramně a zbytek utkání jsme si užili.

T. Pinkava [-] - D. Havlík [-] , T. Jelínek [-] , P. Novotný [-] , J. Zeman [-] , J. Jun [-] , D. Russ [-] , V. Zedníček [-] (78. J. Miklík [-] ) , P. Vašek [-] , T. Novotný [-] (71. L. Benc [-] ) , V. Franěk [-]