7.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Nedvědice rozdrtila Jaroměřice

30

Nedvědice se oklepala z debaklu v Třebíči a rozdrtila Jaroměřice.

Domácí po poločase vedli

Domácí byli již od první minuty mnohem lepší, většinou jim vycházela kombinace a dostávali se se do šancí. Ve 33. minutě poslal balón za obranu David Houdek a nabíhající Michal Havlíček i díky zvláštnímu odskoku míče trefil ze vzduchu a parádně zamířil do pravé šibenice - 1:0. Hned o minutu později přišel z levé strany do pokutového území hostů centr na Zdeňka Prudkého, který se výborně uvolnil a střelou na zadní tyč trefil zvýšil - 2:0. První půli tak domácí v klidu dohráli, přičemž měli i další šance.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí na začátku druhé půle zbytečně zmatkovali. Postupem času se však zklidnili a zase začali hrát svoji hru. V 57. minutě přišla vynikající akce, kdy Michal Vašíček získal odražený míč po rohu hostů, prosel přes tři hráče, na půli poslal míč do křídla Z. Prudkému , který poslal míč na zadní tyč, kde byl Martin Vašíček a razantní střelou na zadní tyč zvyšoval na 3:0. O pár minut později byl ve vápně faulován Michal Vašíček, pokutový kop ale Zdeněk Prudký neproměnil. V 76. minutě byl Michal Vašíček faulován v pokutovém území podruhé, tentokrát se k penaltě postavil David Mareš a ledovým klidem ji střelou doprostřed zvládnul a bylo to již 4:0. V 82. minutě pak ještě Filip Škutchan upravil na konečných 5:0 , když zužitkoval přihrávku od Jana Sytaře.

Nedvědice jede v dalším kole do Přibyslavic. Jaroměřice hrají v Třebíči.

SK Pernštejn Nedvědice
David Mareš (hráč): Náš výkon byl o poznání lepší než v Třebíči. Konečně nám opět vycházela kombinace a soupeře jsme ani nepouštěli do téměř žádných šancí. Teď už se soustředíme na příští týden na zápas v Přibyslavicích a doufáme, že přivezeme nějaké body.

D. Havlík [-] - M. Vašíček [-] , Z. Prudký [-] (76. J. Sytař [-] ) , D. Mareš [-] (81. D. Bracek [-] ) , M. Havlíček [-] (62. F. Škutchan [-] ) , M. Pachlopník [-] , M. Vašíček [-] , D. Houdek [-] , L. Trdý [-] , R. Krejčí [-] , L. Jirásek [-] (75. D. Kolbábek [-] )