4.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

10. M. Bříza , 34. J. Rambousek , 45. M. Vodička (p.) , 73. D. Kašiár - 20. D. Havlík , 36. I. Sojma
26

Souboj neporažených vyzněl pro domácí celek.

Domácí po poločase vedli

Úvod vyšel hostům, kteří byli lepším celkem, ale své dvě solidní šance nezužitkovali. První tak v brankově divoké první půli skórovali domácí, když se v 10. minutě trefil Marek Bříza - 1:0. Po deseti minutách bylo srovnáno, když Trnku prostřelil Havlík - 1:1. Ve 34. minutě se dostal k zakončení Rambousek a domácí znovu vedli - 2:1. Za dvě minuty bylo znovu srovnáno, když domácí síť rozvlnil Sojma - 2:2. Ve 45. minutě domácí dostali šanci zahrávat pokutový kop, k němu se postavil Marek Vodička a poslal domácí do vedení - 3:2.

Domácí si vedení pohlídali

Druhá polovina příliš fotbalové krásy nepobrala. Více šanci měli domácí, ale už se trefil jen Dominik Kašiar, který se trefil v 73. minutě - 4:2. Stínem bylo zranění gólmana Trnky, který byl s tržnou ránou na hlavě převezen sanitkou do nemocnice. V 84. minutě fauloval Sojma, ale domácí druhý pokutový kop neproměnili.

Stařeč jede v dalším kole do Velké Bíteše. Hamry hrají doma s Lukami.

TJ Sokol Stařeč
František Prokop (trenér): Zasloužené vítězství po velmi dobrém výkonu. Podařilo se nám navázat na výkon v M. Budějovicích a v závěru mohlo být skóre i vyšší, ale neproměnili jsme druhou penaltu a další šance zůstaly také nevyužity. Pochvalu za výkon opět pro celý tým ale navíc musíme zmínit výkony krajních obránců Honzy Rambouska a Romana Linharta, kteří se minulý zápas nevešli do základu a v sobotu patřili k nejlepším.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík (hráč): Začali jsme dobře, měli jsme dvě gólové šance, ale branku vstřelil soupeř. Brzy jsme dorovnali a také na druhou branku jsme rychle odpověděli. Po přísné penaltě v závěru poločasu jsme opět prohrávali. Druhá půlka už byla rozkouskovaná, což domácím vyhovovalo a výhru udrželi.

M. Trnka [-] (59. D. Obůrka [-] ) - M. Kaňka [-] (90. V. Smejkal [-] ) , R. Ježek [-] (69. D. Kašiár [-] ) , M. Linhart [-] , F. Strouha [-] , M. Bříza [-] , D. Tomek [-] (90. J. Dolníček [-] ) , J. Rambousek [-] , L. Lauš [-] , M. Vodička [-] , R. Linhart [-]

L. Benc [-] - D. Havlík [-] , P. Havlík [-] (46. J. Culek [-] ) , J. Zeman [-] , J. Jun [-] , D. Russ [-] , J. Miklík [-] (72. Š. Vrša [-] ) , I. Sojma [-] , T. Novotný [-] , J. Uhlíř [-] , A. Šabart [-]

ŽK: 66. D. Tomek - 84. I. Sojma .
Hráči zápasu: R. Linhart , J. Rambousek .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: SÝKORA Tomáš - VAŠÍČEK Jaroslav, KREJČA Jan.