4.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

22. P. Kozojed , 43. J. Toth , 66. M. Turoň , 74. M. Příhoda , 84. M. Příhoda , 90. M. Příhoda (p.)
28

V Jaoměřicích padlo šest branek. Všechny do branky domácího celku.

Hosté po půli vedli

Stonařov opět odcestoval v kombinované sestavě, když do zápasu museli nastoupit se čtyřmi hráči, kteří ráno absolvovali zápas za B-tym. Dále chyběli Lang, Čumpl, Škrdla, Nešpor a vykartovaný Kubík.

První gól vstřelili hosté ve 22. minutě, když se ubránili standardní situaci, Plavec odehrál na Příhodu, který vysunul Kozojeda a ten z první přehodil vybehnuvsiho gólmana - 1:0. Druhý gól vstřelil Toth, když se k němu odrazil balón ve vápně a utaženou levačkou na zadní tyč nedal gólmanovi šanci. Těsně před poločasem měli největší šanci ke skórování domácí, ale Kalay hlavičkoval pouze do tyče.

Hosté si vedení pohlídali

Na 3:0 zvýšil Turoň v 66. minutě, kdy Lysý využil zaváhání domacího stopera a předložil Turoňovi do prázdné - 0:3. Poté Špaček se Šmardou rozehráli přímý kop na polovině a prvně jmenovaný poslal do vápna nadýchaný centr, do kterého se krásně hlavou položil Příhoda a mířil přesně - 0:4. Poté vymyslel Kozojed s Bláhou asi nejhezčí akci zápasu. Bláha prokličkoval mezi třemi hráči, prostrčil na Kozojeda a ten neskrblil a vybídnul Příhodu opět přihrávkou do prázdné - 0:5. Na 6:0 pečetil Příhoda z penalty, ktere předcházel faul na Bláhu, když opět obešel dva hráče a byl faulován.

Jaroměřice v příštím kole jedou do Velkého Beranova. Stonařov hostí Přibyslavice.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Tomáš Hambálek (hráč): Zmar a zmatky ve hře domácích hráčů doplňují výsledek, který je z pohledu nezávislého diváka hrozivý.

TJ Sokol Stonařov
Michal Příhoda (hráč): Přijeli jsme hodně oslabení a zápas jsme začali v deseti lidech. Domácí byli lepší a hrozili hlavně ze standardek, ale gól dát nedokázali. My jsme využili svoje šance a zápas jsme si poté s přehledem pohlídali.

M. Macháček [-] - V. Huňka [-] (85. J. Stejskal [-] ) , V. Konya [-] , J. Heralecký [-] (52. A. Filipi [-] ) , T. Kalay [-] (65. Z. Nykrmajer [-] ) , P. Pejchal [-] , Z. Melán [-] , V. Loucký [-] , M. Svoboda [-] , J. Urbánek [-] , T. Hambálek [-]

P. Měrtl [-] - M. Turoň [-] (78. A. Hynk [-] ) , L. Lysý [-] , M. Špaček [-] , J. Toth [-] , J. Šmarda [-] , M. Příhoda [-] , P. Plavec [-] , J. Láznička [-] (80. J. Sedláček [-] ) , P. Kozojed [-] , Z. Bláha [-]

ŽK: 52. V. Huňka - 77. Z. Bláha .
Hráči zápasu: M. Příhoda , J. Šmarda , M. Turoň .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: NIEDERLE Zdeněk - DOČKAL Lukáš, PROKOP Jiří.