1

5. 11. 2019 07:14

Jiří Stareček

Hodnocení: 1

Sudí Kret již od úvodního hvizdu věděl kam zápas potřebuje potlačit, hostují tým prakticky nepustil za půlku a jakýkoliv sporný souboj pískal ve prospěch hostujícího Bílovce. Jasné fauly domácích na hostující hráče neviděl, naopak i minimální kontakt na domácí hráče okamžitě pískal a tím dával domácím velké příležitosti že standardních situací. Druhý poločas domácí byly pod obrovským tlakem hostujících hráčů z Čeladné, ovšem pan Kret jasně ovlivnil utkání neodpískaným faulem Bílovce, z čehož vznikl brejk domácích a samostatný nájezd útočníka na bránu hostů. Následně Čeladná ihned snížila na 2:1 , kdy o další minutu později stoper domácích fauloval při samostatném nájezdu hostujícího útočníka , ovšem pan rozhodčí Kret opět zcela a,, nečekaně,, nic neviděl. Jeho asistenti celý zápas domácím pouštěli 2 a více metrové ofsajady domácímu mužstvu, s jasným cílem dostat Bílovec do klidného vedení . V této soutěži by se mělo s rozhodčíma typu Kret , Picmaus atd konečně něco dělat jelikož jen škodí amatérskému fotbalu a s úsměvem na tváři po zápase odjíždí s kapesným za dobře odvedenou práci.