13.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2019-2020

Pustá Polom přestřílela Čeladnou

17

Čeladná doma přivítala Pustou Polom.

Remízový stav po prvním poločase

Sobotní utkání třináctého kola krajského přeboru nám nabídlo souboj mezi Čeladnou, která v minulém kole padla v Oldřišově a mezi Pustou Polomí, která porazila Fulnek. Nyní již k samotnému zápasu.

Ten byl od začátku hodně vyrovnaný a kvalitní. První velkou šanci si vytvořili domácí, ale radost jim zkazilo břevno Muczkovi branky. A tak si vzali slovo hosté. V 10. minutě se dostal do zakončení Mrázek a potvrdil roli kanonýra - 0:1. Hrálo se ve velkém tempu a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Diváci se určitě nenudili. Další branka přišla ve 34. minutě, to zakončoval Moučka a nedal Muczkovi šanci - 1:1. Domácí měli o trochu více ze hry, ale další branku v prvním poločase nepřidali. Hosté dobře kombinovali, bohužel bez větších šancí a vůbec nějákých zakončení. První poločas dospěl do svého konce za nerozhodného stavu.

V druhé půli padlo šest branek

Druhou půli už víceméně ovládli hosté, kterým v tomto zápase padlo do branky snad vše, na co sáhli. V 51. minutě se dostal ke slovu Kludka a poslal Pustou Polom do vedení - 1:2. To však netrvalo dlouho. V 62. minutě si na druhé straně navedl míč střídající Dušík a propálil vše, co mu stálo v cestě a bylo opět vyrovnáno - 2:2. Poté ale domácí herně odpadli a začla kanonáda hostujícího celku. Ti ukázali skvělou produktivitu. V 67. minutě přidal svou druhou branku v zápase Kludka a v konečném důsledku byla tato branka vítězná - 2:3. O pár minut později, přesněji v 75. minutě se po pěkné akci dostal k míči Kostera a poslal ho za záda bezmocného Smolíka - 2:4. V 78. minutě se objevil další dvoubrankový střelec, tentokráte jim nebyl nikdo jiný než Mrázek - 2:5. Zápas se poté jen dohrával. Přesto ale dokázal Mrázek zkompletovat hattrick poté, co si v 89. minutě převzal míč a jak už bylo v tomto zápase tradicí, tak ho poslal do domácí svatyně - 2:6. Čeladná si tak připsala další porážku a podruhé v řadě inkasovala šest branek. Pustá Polom si odvezla tři body dále jede na vítězné vlně.

V příštím kole čeká Čeladnou zápas v Bílovci. Pustá Polom zajíždí do Oldřišova.