12.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

29. M. Vodička (p.) , 65. M. Pislcajk - 49. L. Lopatář , 90. J. Skrobikowski (p.)
30

Skrobikowski zajistil hostům v poslední minutě z penalty bod.

Domácí po půli vedli

K okresnímu derby přijely do Starče Přibyslavice. Domácí byli v prvním dějství lepším celkem a nakonec se i radovali z těsného vedení, když po půl hodině hry zahráli hosté va vápně rukou a sudí Žaloudek ukáza na penatový puntík. Míč si postavil domácí kapitán Marek Vodička a rozvlnil síť za Novákem - 1:0. Za tohoto stavu se také šlo do kabin.

Hosté v závěru vyrovnali

Hosté se po pauze zlepšili a rychle srovnali, když se po čtyřech minutách trefil Luboš Lopatář a začínalo se od nuly - 1:1. Domácí se kolem hodiny hry vymanili z tlaku a udeřili. Střelcem vedoucí branky Starče byl Marek Pislcajk - 2:1. Hosté ve své snaze nepřestávali a nakonec se dočkali penalty v poslední minutě, kdy domácí brankář Obůrka podrazil hráče Přibyslavic a kopala se druhá penalta v zápase. Tu proměnil Jan Skrobikowski - 2:2.

Stařeč jede v dalším kole do Bohdalova. Přibyslavice hrají v Lukách.

TJ Sokol Stařeč
František Prokop (trenér): Hráli jsme proti soupeři, proti kterému se nám v posledních letech nehraje dobře. Ztráta vítězství v posledních minutách určitě mrzí, na druhou stranu si hosté za tlak ve druhém poločasu remízu určitě zasloužili a je spravedlivým vyjádřením dění na hřišti. Již třetí zápas za sebou jsme inkasovali v závěrečné fázi zápasu po té, co se nám v zápase zraní a odstoupí důležitý defenzivní hráč. Po Mařanovi proti Nedvědici, Tomkovi proti Jaroměřicím, tentokrát musel odstoupit Rosťa Ježek, který jinak předvedl kvalitní výkon.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Odehráli jsme dobré utkání a trošku mě mrzí, že z toho nebyly tři body, na které jsme určitě měli,ale vzhledem k průběhu utkání je pro nás dobrý i bod.

D. Obůrka [-] - M. Pislcajk [-] , M. Linhart [-] , K. Janík [-] (46. D. Kašiár [-] ) , F. Strouha [-] , M. Bříza [-] (85. J. Dolníček [-] ) , L. Lauš [-] , V. Smejkal [-] , R. Ježek [-] (72. M. Petráněk [-] ) , M. Vodička [-] , R. Linhart [-]

F. Novák [-] - Š. Uher [-] (72. M. Molák [-] ) , M. Picmaus [-] , T. Staněk [-] , D. Zaichek [-] , L. Venhoda [-] , J. Částka [-] , L. Lopatář [-] , J. Skrobikowski [-] , P. Šárka [-] , M. Matějek [-]

Hráči zápasu: M. Vodička - J. Částka , M. Matějek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ŽALOUDEK Patrik - BURIAN Vít, DUŠOVSKÝ Jiří.