1.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

Volyně, hodinu hrající v deseti přišla o bod tři minuty před koncem

24. F. Zitta , 87. A. Bujok - 44. R. Prihara
29

Volyňští opět museli hodinu hrát v početní nevýhodě a o bod přišli na konci zápasu.

Tomáš Škopek byl vyloučen

Úvod utkání ovládli domácí a sevřeli svého soupeře na polovině. Volyni hodně podržel brankář Mráz. Ve 24. minutě se na hranici vápna dostal ke střele domácí kapitán Filip Zitta a pěknou střelou rozvlnil síť. Po půlhodině hry dostal během minuty hostující Škopek dvě žluté karty a musel pod sprchy. Možná tohle hosty nabudilo a začali být taky nebezpeční. Ve 44. minutě vstřelil gól do šatny Roman Prihara.

Domácí rozhodli tři minuty před koncem

Po obrátce se hosté snažili ubránit remízu a dlouho to vypadalo, že se jim to povede. V hlubokém bloku se domácí moc do šancí nedostávali. V 87. minutě přišla nejhezčí střela zápasu, a to z kopačky Antonína Bujoka přímo do šibenice – 2:1.

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba, vedoucí mužstva: Na začátku zápasu jsme se vůbec nedostali do hry. Vypadalo to jakoby se všichni už viděli na dokopné. Do 24. minuty nás držel Mráz, ale na střelu Zitty z vápna už byl krátký. Ve 33. minutě se nechal zbytečně vyloučit Škopek. Paradoxně nás vyloučení nastartovalo a začali jsme být aktivní. Do konce poločasu se nám podařilo vyrovnat zásluhou Prihary. Druhý poločas jsme byli v hlubokém bloku a pouze bránili. Vacovští se nemohli dostat do pořádné šance. Až v 87. minutě se prosadil Bujok střelou do šibenice.

SK Vacov
P. Klas [-] - J. Bubík [-] , V. Zábranský [-] , D. Vítovec [-] , A. Jírovec [-] , F. Zitta [-] , M. Moutelík [-] , A. Bujok [-] , L. Král [-] , P. Vastl [-] , T. Sova [-]

T. Mráz [-] - J. Procházka [-] , P. Pubal [-] , L. Pasler [-] , O. Holín [-] , M. Malina [-] , M. Nový [-] , R. Prihara [-] , F. Dlouhý [-] , T. Škopek [-] , P. Temňák [-]

ŽK: 87. A. Bujok - 13. M. Nový , 32. T. Škopek , 49. F. Dlouhý , 82. M. Malina . ČK: 33. T. Škopek .
Hráči zápasu: F. Zitta - T. Mráz .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Ryneš Vladimír - DATSENKO Mykhailo, RABA Zdeněk (N).