7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Prachatice B díky skvělému konci vezou z Husince všechny body

25

Béčko Prachatic dlouho vedlo, ale po hodině hry se osmělili i domácí a vyrovnali. Utkání nakonec skončilo vyšším rozdíly díky skvělému konci hostujícího celku.

Lachkovič zajistil hostům vedení

V opatrném začátku se ujali vedení hosté, když David Lachkovič v 10. minutě poslal míč za záda bezmocného Václava Cardy – 0:1. Tento stav vydržel až do přestávky.

Hosté rozhodli v posledních osmi minutách

Ve druhé půli domácí přidali a zásluhou jim bylo vyrovnání z kopačky Igora Štangreta z 63. minuty. A dlouho se zdálo, že tento stav vydrží až do konce, ale hosté měli skvělou šestiminutovku. Nejprve Jakub Sova v 82. minutě zajistil rezervě vedení a po rozehrávce za pár sekund opět Jakub Sova zvýšil na 1:3 a bylo rozhodnuto. Definitivní tečku zápasu dal v 88. minutě Tomáš Tesař – 1:4.

Příští kolo se bude Husinec snažit v „Mexiku“. Prachatická rezerva hraje v Dražejově.