5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

V Kestřanech padly tři červené karty a tři góly

25

V souboji dvou nováčku byli úspěšnější domácí, kteří stále nepoznali hořkost porážky. Utkání bylo divoké, padly tři červené a třináct žlutých karet.

K. Penzenstadler musel být odvezen do nemocnice

Přestože se utkali dva nováčci, tak domácí Kestřany do zápasu vlétly mnohem lépe. Od úvodních minut domácí přejímali otěže zápasu a začínalo se hrát na jedné polovině. Z toho pramenily i branky domácího celku. Díky velkému nasazení a důrazu Husinec dělal chyby a domácí šli po brankách R. Veselého a J. Hanische do dvoubrankového vedení už ve 22. minutě. O pár minut později viděli diváci střet mezi hostujícím brankářem Cardou a jeho spoluhráčem Penzenstadlerem, pro druhého jmenovaného musela přijet sanitka.

Tři červené a několik žlutých

Po obrátce zápas pokračoval v podobném duchu. Kestřany hrály co chtěly a potřebovaly. Hosté odvraceli útoky. V 72. minutě na konečných 3:0 dal P. Hoštička. V závěru ještě stihl hlavní arbitr Josef Ovčáček vykartovat tři hráče a rozdal celkem třináct žlutých karet.

Příští kolo Kestřany jedou do Záblatí. Husinec se utká s Dražejovem.

TJ Slavoj Husinec
Pavel Majer, trenér: Nedůraz, chyby v přihrávce. Nechali jsme Kestřany hrát co chtěli a podle toho to vypadalo.