12. M. Paul (p.) , 55. M. Paul , 85. M. Paul - 5. D. Šteffl , 70. M. Koubek , 90. V. Křišťál
15

Domácí sahali po třech bodech, ale v nastavení o ně přišli.

Po poločase nerozhodně

Parádní zápas vidělo přes tři stovky diváků v Tasovicích. Dvě branky padly hned v úvodu. Už v páté minutě střílel Štefgl a míč zapadl do branky - 0.1. O sedm minut později načal své gólové galapředstavení Paul - 1:1. Poté měli hosté tři tutovky, ale zahodili je. Do kabin se tak šlo za remízového stavu.

Oba týmy vstřelily po dvou brankách

Domácí tahali za delší konec po přestávce. V 55. minutě se trefil Paul - 2:1. Hostům se podařilo srovnat v 70. minutě, kdy byl na konci pohledné akce Koubek - 2:2. Pět minut před koncem dokonal hattrick Paul a zdálo se, že domácí získají tři body - 3:2. Proti byl však Křišťál, který v nastaveném čase zajistil hostům cenný bod - 3:3.

Tasovice jedou v dalším kole do Polné. Jihlava hostí ve šlágru kola Lanžhot.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Steinhauser (trenér): Byli jsme pár vteřin od výhry s nesmírně kvalitíim mužstvem, což nás mrzí. Musím ale sportovně uznat, že remíza je spravedlivá. Hráče chválím za heroický výkon a že tím přispěli k oboustranně velice dobrému a dramatickému utkání.

FC Vysočina Jihlava B
Michal Kadlec (trenér): Sehráli jsme velice náročné utkání proti soupeři, který vycházel z organizované a zatažené obrany do nebezpečných rychlých brejků. Ty měli ze strany zkušených Lapeše nebo Paula velmi dobře zvládnuté. Dokázali efektivně využít naši naivitu a přemíru útočné snahy. Po celý zápas jsme byli aktivnější, drželi jsme častěji míč a dobývali jsme obranu. O to více si cením, že jsme i po brance na 3:2, která padla v 85. minutě, dokázali vybojovat alespoň bod. Myslím, že zcela zaslouženě. Jakou zlomovou vidím pasáž po vyrovnání na 1:1, kdy jsme neproměnili 3 vyložené šance a nepřeklopili tak skóre na naši stranu.

J. Mrázek [-] - R. Švarc [-] , J. Pazdera [-] , D. Odehnal [-] , M. Paul [-] (88. K. Kučera [-] ) , J. Švejkar [-] (79. R. Lapeš [-] ) , P. Horáček [-] (71. J. Landšperský [-] ) , P. Lapeš [-] , M. Rygl [-] , T. Cihlář [-] , L. Hrazdílek [-]

A. Jágrik [-] - A. Kurtalič [-] (64. V. Koloušek [-] ) , L. Kolčava [-] (46. J. Urbánek [-] ) , D. Crha [-] , M. Koubek [-] , D. Šteffl [-] , V. Křišťál [-] , F. Novotný [-] , F. Vedral [-] , A. Trajkovič [-] , J. Pavlík [-] (64. D. Sargsyan [-] )

ŽK: 87. D. Odehnal .
Hráči zápasu: M. Paul - M. Koubek .
Počet diváků: 315. Rozhodčí: Běhal Radek - SVOBODA Radek, NEJEZCHLEB Miroslav.