19. V. Švarc , 33. M. Vacek , 35. O. Kvych , 72. J. Cejpek , 82. M. Vacek - 40. M. Šerý
15

Polná se trápí a padla i ve Staré Říši.

Domácí po půli vedli

Domácím vyšel první poločas na jedničku. V 19. minutě Nehyba sklepl míč Švarcovi a na jeho ránu byl Skočdopole krátký - 1:0. Ve 33. minutě si na Nehybůc centr naběhl Vacek a domácí už vedli o dvě branky - 2:0. O dvě minuty později rychle rozehráli roh Tyschuk s Kvychem a druhý jmenovaný povedenou střelou k tyči rozvlnil síť - 3:0. Ve 40. minutě se dostal za domácí obranu Šerý a samostatný nájezd proměnil - 3:1.

Domácí si vedení pohlídali

Krátce po poločasové přetávce měl dvě šance Urbánek, ale branku nedal. Své šance měli i domácí, ale až do 72. minuty je zahazovali. Až se dostal míč od Kvycha k Cejpkovi, tak se domácí mohli radovat z dalšího gólu - 4:1. Poslední branka padla v 82. minutě, kdy se trefil Vacek - 5:1.

Stará Říše jede v dalším kole do Ždírce. Polná hostí Tasovice.

FSC Stará Říše
Luděk Kovačík (trenér): Hosté se snažili, ale kvalita byla na naší straně. Na druhou stranu to od nás bylo upracované a zbytečně nervózní.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): Výsledek je pro nás hodně krutý. Za stavu 3:1 jsme mohli utkání zdramatizovat, ale bohužel jsme naopak inkasovali a bylo po zápase.

M. Jícha [-] - A. Šmíd [-] , P. Tyshchuk [-] (56. J. Chramosta [-] ) , M. Pokorný [-] (60. J. Cejpek [-] ) , R. Cipruš [-] , V. Švarc [-] , R. Nehyba [-] (71. M. Kříž [-] ) , M. Vacek [-] , O. Kvych [-] , P. Heide [-] , L. Hekerle [-]

J. Skočdopole [-] (52. L. Konrád [-] ) - F. Sobotka [-] , J. Klíma [-] , D. Voráč [-] (73. V. Haala [-] ) , M. Šimek [-] , Z. Smutný [-] , J. Bajer [-] , T. Vrba [-] , M. Pecina [-] (25. J. Urbánek [-] ) , J. Holub [-] , M. Šerý [-] (76. Š. Rod [-] )

ŽK: 52. P. Tyshchuk , 65. R. Nehyba , 77. A. Šmíd - 62. M. Šimek .
Hráči zápasu: P. Heide , A. Šmíd .
Počet diváků: 128. Rozhodčí: NÁPRAVNÍK Jan - HAVLÍN Marek, PETRLÍK Ladislav.