Přestřelka v Humpolci pro hosty

14

Domácí po hodině hry vedli o dvě branky, ale nakonec nemají ani bod.

Domácí po poločase vedli

Hostům vyšel začátek utkání na jedničku, měli šance a prosadili se i střelecky, když v 8. minutě prostřelil Podobu Pavel Lapeš - 0:1. Domácí nesložili zbraně, do soupeře se zakousli a po chvíli srovnali, když se před brankou Tasovic po Ujčíkově centru nejrychleji zorientoval Havel - 1:1. Domácí do přestávky dokonce skóre otočili. Ve 37. minutě centroval Tomovič a i tentokrát byl nejmrštnějším hráčem Havel, který míč poslal do sítě - 2:1.

Hosté po přestávce rozhodli

Po pauze se v 59. minutě trefil domácí Svoboda a už to bylo o dvě branky - 3:1. Jenže domácí čekala půl hodina hrůry. Hned po rozehrávce totiž domácí zaspání potrestal Švejkar a hosté byli znovu v zápase - 3:2. V 72. minutě trestuhodně chyboval Tomovič a kanonýr Pavel Lapeše dokázal srovnat - 3:3. Když v 81. minutě našel Švarc neobsazeného Pazderu, tak mohli hosté slavit tři body po parádním obratu - 3:4.

Humpolec jede v dalším kole do Lanžhota. Tasovice hostí Velkou Bíteš.

TJ Sokol Tasovice
TJ Sokol Tasovice (web): Vstoupili jsme velice dobře do utkání, kdy po vstřelené brance jsme hráli pohledný fotbal. Poté však přišlo uspokojení a vlastní lehkovážností jsme pustili domácí až do tříbrankového vedení. Paradoxně nás probudila branka domácích na 3:1, kdy jsme poté domácí naší aktivní hrou nepustili do žádné akce a utkání jsme otočili a šťastně rozhodli v náš prospěch.