26.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Rezerva Holešova udolala v derby hulínskou Admiru až v penaltové loterii

12

Místní derby se hrálo na půdě holešovské rezervy, kam přijela hulínská Admira. Utkání nemělo vyloženého favorita, neboť domácí celek předvádí v závěru jarní části velmi dobré výkony, což se nedá říct o hostujícím týmu. Admira ale v první půli vedla brankou Tabary. Domácí ve druhém dějství srovnali krok Vymětalem. V penaltách se více dařilo domácím.

Hostující celek šel v první půli do vedení

Z webu hulínské Admiry:

Utkání v příjemném areálku ve Všetulích skončilo asi spravedlivou remízou, v prvním poločase jsme si vytvořili několik jasných brankových šancí, ale Absolon, pak dvakrát Tabara a hlavičkující Csomor nedokázali překonat domácího branaře. Až ve 38. minutě po rohovém kopu poslal odražený míč do brány Tabara a poslal nás do poločasového vedení 0:1. To mělo ale být vzhledem k našim velkým šancím daleko vyšší. Druhou půli to byli naopak domácí, kteří byli herně aktivnější a snažili se vyrovnat skóre. Nám se již tolik nedařilo držet střed pole a domácí hlavně po pravé straně byli hodně nebezpeční. Vyrovnat se jim podařilo v 57. minutě, kdy po rohovém kopu Vymětal hlavou překonal Vajdu. Ač se potom snažila obě mužstva strhnout vedení na svou stranu, skóre se již v utkání, které se muselo divákům líbit, nezměnilo. Utkání tak opět dospělo do penaltového rozstřelu, ve kterém byli opět úspěšnější domácí a bod navíc tak zůstal v Holešově.

Domácí ve druhé půli vyrovnali

Tomáš Vybíral, asistent trenéra Holešova B: „V prvním poločase byli aktivnější hosté, kteří si vypracovali více gólových příležitostí a zaslouženě šli do vedení. Ve druhé půli jsme byli aktivnější pro změnu my a po jednom z rohů jsme Vymětalem vyrovnali. Remíza byla podle mě spravedlivá, v penaltové loterii jsme byli šťastnější a bereme tak bod navíc.“

Pavel Vlha, vedoucí týmu Admiry Hulín: „Utkání v příjemném areálku ve Všetulích skončilo asi spravedlivou remízou, v prvním poločase jsme si vytvořili několik jasných brankových šancí, ale Absolon, pak dvakrát Tabara a hlavičkující Csomor nedokázali překonat domácího brankáře. Až ve 38. minutě po rohovém kopu poslal odražený míč do brány Tabara a poslal nás do poločasového vedení. To mělo ale být vzhledem k našim velkým šancím daleko vyšší. Druhou půli to byli naopak domácí, kteří byli herně aktivnější a snažili se vyrovnat skóre. Nám se již tolik nedařilo držet střed pole a domácí hlavně po pravé straně byli hodně nebezpeční. Vyrovnat se jim podařilo v 57. minutě, kdy po rohovém kopu Vymětal hlavou překonal Vajdu. Ač se potom snažila obě mužstva strhnout vedení na svou stranu, skóre se již v utkání, které se muselo divákům líbit, nezměnilo. Utkání tak opět dospělo do penaltového rozstřelu, ve kterém byli opět úspěšnější domácí a bod navíc tak zůstal v Holešově. Bodově jsme se tak dotáhli na třetí Tečovice a v sobotu se právě s Tečovicemi na domácím trávníku utkáme o bronzovou příčku v soutěži.“

Na penalty vyhráli domácí

Na penalty vyhráli domácí hráči z Holešova

SFK Elko Holešov B
web Holešova:

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Bodově jsme se tak dotáhli na třetí Tečovice a v sobotu se právě s Tečovicemi na domácím trávníku utkáme o bronzovou příčku v soutěži.

M. Oral [-] - B. Šuba [-] , R. Vaculík [-] (46. J. Blažek [-] ) , T. Münster [-] , A. Vymětal [-] , O. Zaoral [-] , J. Leško [-] , J. Kadlčík [-] (62. S. Úlehla [-] ) , M. Machálek [-] , F. Kotas [-] (68. P. Polomík [-] ) , R. Paštěka [-]

D. Vajda [-] - M. Jurášek [-] , J. Barták [-] , L. Čevora [-] - J. Kubo [-] , J. Miklík [-] , S. Mrhálek [-] (52. M. Karamon [-] ) , A. Absolon [-] , Z. Prokop [-] - I. Csomor [-] , A. Tabara [-]

ŽK: 76. J. Leško , 84. S. Úlehla - 81. J. Barták .
Hráči zápasu: A. Vymětal - A. Tabara .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: DOSPĚL Vladimír - STODŮLKA René, SKALICKÝ Libor.