18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

Santus doma utrpěl debakl od vedoucích Hamrů

43

Hamry potvrdily roly favorita a vysoko zvítězily v Jívoví.

Hamry třikrát pokořily obranu domácích

Santus přivítal na svém hřišti vedoucí Kladiváře. Do 24. minuty se hrálo převážně ve středu pole a větší šance nepřicházely. Právě v této minutě vyrazil domácí brankář střelu, kterou pohodlně dorazil Dominik Havlík. O minutu později zvýšil po akci z levé strany přesně k tyči Stanislav Zedníček. Ve 43. minutě se po pravé straně protáhl Dominik Havlík, dal pod sebe na Jaroslava Miklíka, který trefil pouze brankáře, ale Jakub Jun již mířil přesně pod břevno - 0:3. Ještě před přestávkou mohl snížit domácí útočník, ale jeho střelu vyrazil na roh Tomáš Pinkava.

Hamry se ve druhé půli rozstřílely

Hned po změně stran se opět přesně k tyči prosadil přízemní střelou Stanislav Zedníček. Za dalších 5 minut se uvolnil na malem vápně David Russ a nekompromisně propálil vše před sebou. Ten samý hráč se prosadil v 59. minutě, tentokrát střelou z velkého vápna. V 67. minutě zvýšil už na 0:7 krásnou střelou do šibenice Lukáš Filipi. V 74. minutě zkompletoval svůj hattrick Stanislav Zedníček. Na konečných 0:9 upravil 2minuty před koncem Lukáš Filipi. Hamry tak potvrdily roli favorita a odvezly si z Jívoví 3 body.

FC Santus Jívoví
Vít Havelka: Dnešní zápas se nám nepovedl musíme se připravit na další zápasy ve kterým chceme bodovat.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík: Na těžkém terénu se nám docela dařila kombinace a konečně jsme se také výrazněji střelecky prosadili. Splnili jsme, co jsme si řekli před zápasem a poměrně jednoznačně zvítězili.

F. Uhlíř [-] (23. J. Požár [-] ) - D. Lukášek [-] , M. Dřímal [-] , R. Havlíček [-] , M. Koukola [-] , J. Láznička [-] , J. Koukola [-] , S. Krejčí [-] , D. Dřímal [-] , M. Mach [-] , V. Dvořák [-]

T. Pinkava [-] - D. Havlík [-] (72. L. Benc [-] ) , P. Novotný [-] , S. Zedníček [-] , J. Jun [-] (69. P. Vašek [-] ) , V. Zedníček [-] (10. T. Novotný [-] ) , D. Russ [-] , J. Miklík [-] (54. L. Filippi [-] ) , I. Sojma [-] , V. Franěk [-] , A. Šabart [-] (56. T. Jelínek [-] )

Hráči zápasu: L. Filippi , S. Zedníček .
Počet diváků: 81. Rozhodčí: JUDA Jaroslav - ZLOCH Tomáš, HORKÝ Jindřich (N).