26.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Volyně dovezla ze Sedlice tři body a končí na devátém místě

21

Sedlice mohla zabojovat o druhé místo, po výborném startu poslední dva zápasy prohrála a musí se spokojit se čtvrtým místem.

Pubal poslal Volyni do výhody

Sedlice v případě výhry mohla zabojovat o druhé, minimálně třetí místo, ale Volyňští v posledních kolech předvádějí dobré výkony. Hra byla z obou stran opatrná, ale do kabin šli hosté o něco radostnější, když se ve 36. minutě trefil Petr Pubal.

Domácí Čabrádek jen snížil

Po obrátce hned minutu od hvizdu rozhodčího Ovčáčka se trefil opět P. Pubal, který spíše nastupuje za Volyni B ve III. třídě. Volyně si pak došla spolehlivě za vítězstvím, na 3:0 v závěru zvýšil M. Malina, za domácí stihl snížit jen J. Čabrádek.