Strunkovice si po minulém zápase s chutí zastřílely v Dražejově a už okupují druhou příčku

28. T. Škopek , 48. R. Žurek (p.) , 65. S. Pravda , 81. R. Žurek (p.)
25

Dražejov v minulém zápase podržel především brankář Drnek, na Strunkovice byl však krátký on i jeho spoluhráči. Hosté i díky dvěma brankám Romana Žurka jasně zvítězili.

Škopek otevřel skóre zápasu

Strunkovice i před půlrokem podaly proti Dražejovu dobrý výkon a vyhrály 2:0. Tentokrát však Blaník odjížděl na hřiště Dražejova v nezvyklý čas a určitě si jel pro body, protože minulý zápas nestačil na rozjetou Sedlici. První půlhodina byla velmi vyrovnaná, poté se trochu štěstí přiklonilo na hostující stranu a Tomáš Škopek otevřel skóre zápasu – 0:1. Tato branka hosty nakopla a začali v zápase dominovat.

Hosté dohrávali v deseti

Domácí se ve druhém poločase snažili o vyrovnání, ale Strunkovice hrály dobře organizovaně, především v obraně v čele s J. Němečkem. Navíc hned ve 48. minutě proměnil pokutový kop Roman Žurek. K němu se po hodině hry přidal S. Pravda – 0:3. Poté viděl v zápase často faulovaný T. Škopek červenou kartu, ale ani to Strunkovice nezastavilo a R. Žurek stanovil na konečných 0:4. Blaník si odvezl zasloužené tři body a minimálně týden se bude vyhřívat na druhém místě. Dražejov spadl na dvanáctou příčku.

Report ve spolupráci s panem Mottlem.

TJ Blaník Strunkovice
Václav Beneš, trenér: Do prvního gólu se jednalo o vyrovnané utkání, pak jsme začali soupeře přehrávat. Podali jsme dobrý kolektivní výkon. Vyhráli jsme zaslouženě a to jsme ještě několik šancí neproměnili.

Počet diváků: 120. Rozhodčí: Bezpalec Martin - BARVA Karel, KREJČÍK Milan.