18.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

Ševětín ztratil dvoubrankový náskok během čtyř minut druhého poločasu

72. D. Tuček , 76. Z. Sváta (vl.) - 19. J. Kyrian , 33. T. Hindy
13

Nová Včelnice nezvládla poslední utkání a potřebuje sbírat body, aby šla tabulkou vzhůru. Ševětín nabírá kvalitní formu a tak bylo o podívanou postaráno

Domácí v prvním poločase propadli, Ševětín toho využil

Nová Včelnice v posledním zápase proti Týnu nad Vltavou zazžila den blbec, kdy se jim bohužel nic nezdařilo. Naopak Ševětín v jarní části předvádí slušné výkony. Domácí ovšem ke své smůle navázali na výkon z předešlého zápasu a první poločas byl z jejich strany nezvládnutý. Chyba střídala chybu a hosté šli po 19.minutách hry do vedení zásluhou Jakuba Kyriána 0:1. Ševětín využil nepovedeného poločasu ještě jednou když se ve 33.minutě prosadil Tomáš Hindy a s domácími bylo zle. Hosté si do druhého poločasu odnášeli nadějné vedení 0:2.

Ševětín ztratil doubrankový náskok

Domácí čekal ve druhém poločase nelehký úkol. V kabině jak nám sdělil trenér Radek Vajda, bylo poměrně dusno. Hráči si uvědomili, že výkon předvedený v prvním poločase, na výkon soupeře nestačí a tak do druhého nastoupili ve větší aktivitě a srovnali hru se Ševětínem. Dokonce byli v poločase lepším týmem a měli spousty šancí, které končili na skvěle chytajícím brankáři. Domácí se dočkali snížení stavu na 1:2 v 72.minutě kdy se trefil Dominik Tuček. Uběhlo jen pár minut hry a skóre se měnilo znovu, tentokrát si vybral smolnou chvilku v utkání hostující Zdeněk Sváta a srazil si míč do vlastní branky. Zápas tak byl srovnaný a mezi diváky probíhala diskuze, jestli domácí dokáží zápas ještě otočit. To se i přes několik šancí nepodařilo a musíme vyzdvihnout výkon brankáře Ševětína,který tým podržel skvělými zákroky. Utkání skončilo smírně a každý tým si připisuje bod do tabulky.

TJ Nová Včelnice
Radek Vajda - trenér: První poločas byl z naší strany tragédie. Chyby, které jsme předváděli rozhodně nepatří na úrověň 1.A třídy. O poločase jsme si něco řekli a kluci snad pochopili, že o výhru se musí bojovat. Nakonec jsme ve druhém poločase předvedli o mnoho lepší výkon a mohli jsme zápas otočit. Hosty skvěle podržel brankář. doufám, že v příštím utkání navážeme na výkon z druhého poločasu

J. Koudelka [-] - L. Zápotoka [-] , D. Jaroš [-] , J. Průša [-] , Z. Didek [-] , T. Mareš [-] (46. J. Matějka [-] ) , R. Horák [-] , L. Šlapanský [-] , M. Petráš [-] , O. Blažek [-] (35. T. Nebeský [-] ) , D. Tuček [-]