Pravda Luboš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Sousedovice - Blatná 5:1 (2:1) 11.11. 10:30 -
Čkyně - Kaplice 0:0 (0:0) 15.10. 15:30 -
Vimperk - Borek 6:3 (2:1) 23.09. 15:00 -
Bělčice - Netolice 2:1 (0:1) 16.09. 16:30 -
Roudné B - Boršov 0:1 (0:1) 09.09. 17:00 -
S.Ústí - N.Včelnice 9:0 (4:0) 08.09. 17:30 -
Slavia ČB - Chýnov 0:4 (0:2) 10.06. 17:00 -
Vodňany - Lhenice 3:2 (0:1) 20.05. 17:00 -
T.Sviny - Prachatice 1:3 (0:0) 29.04. 17:00 -
Met. Tábor - Ml. Vožice 0:1 (0:1) 22.04. 17:00 -
Loko ČB - Dačice 5:4 (2:3) 08.04. 10:15 -
Táborsko B - Junior 4:2 (4:2) 07.05. 10:15 -
Rudolfov - Čimelice 3:1 (3:1) 17.04. 10:30 -
Záhoří - Albrechtice 3:1 (2:1) 16.04. 16:00 -
Prachatice - Rudolfov 6:0 (2:0) 26.03. 15:00 -
Hluboká - Lišov 2:1 (1:0) 05.11. 18:00 -
Vimperk - Čkyně 3:0 (0:0) 02.10. 15:00 -
Slavia ČB - N.Včelnice 1:3 (0:0) 11.09. 17:00 -
Vimperk - Kaplice 3:8 (0:1) 14.08. 15:00 -
T.Sviny - Prachatice 4:1 (3:1) 10.10. 15:30 -
Strunkovice - Olešnice 8:1 (5:1) 04.10. 16:00 -
Olešnice - Vodňany 1:7 (1:5) 27.09. 15:00 -
Vimperk - Sousedovice 4:2 (1:0) 12.09. 15:00 -
Chýnov - Lišov 2:1 (1:1) 30.08. 17:00 -
Sousedovice - Čt.Dvory 3:5 (1:2) 26.10. 11:00 -
Chýnov - Dačice 3:0 (2:0) 06.10. 16:00 -
Vodňany - Vimperk 3:1 (1:0) 21.09. 16:30 -
Loko ČB - Veselí 1:2 (1:1) 07.09. 10:15 -
Vimperk - Sousedovice 2:0 (1:0) 31.08. 16:00 -
Lišov - Ševětín 6:1 (3:0) 15.06. 13:30 -
Nemanice - Planá n.Luž. 4:2 (3:2) 08.06. 17:00 -
Prachatice - Lhenice 1:1 (0:0) 25.05. 17:00 -
Vimperk - Lhenice 0:1 (0:0) 11.05. 15:00 -
Borovany - Kostelec 1:4 (1:2) 28.04. 15:00 -
N.Včelnice - Ševětín 2:2 (0:2) 20.04. 13:30 -
Větřní - Vodňany 2:2 (0:1) 13.04. 16:30 -
Ševětín - Planá n.Luž. 3:1 (2:1) 30.03. 15:00 -
Ledenice - K.Řečice 4:0 (2:0) 10.11. 14:00 -
Osek B - Strunkovice 2:7 (0:4) 04.11. 14:00 -
H. Planá - Netolice 0:9 (0:2) 27.10. 11:00 -
Volyně - Prachatice B 3:3 (3:1) 13.10. 15:30 -
Netolice - Vltavan 5:1 (3:1) 06.10. 13:30 -
Sepekov - Mirovice 0:5 (0:3) 22.09. 16:30 -
Velešín - Roudné B 5:0 (1:0) 16.09. 16:30 -
Hradiště - Chyšky 2:1 (0:1) 15.09. 16:30 -
Zl. Koruna - Velešín 1:6 (0:3) 08.09. 17:00 -
Osek B - Vl. Březí 4:0 (2:0) 19.08. 15:00 -
Olešnice - Frymburk 3:1 (3:0) 10.06. 15:00 -
Mirovice - Kovářov 2:1 (2:1) 26.05. 17:00 -
Rat. Hory - Třeboň B 4:1 (3:1) 12.05. 17:00