26.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

Jemnicko B otočilo doma zápas s Rokytnicí

27. J. Gardoň , 41. J. Dřímal , 62. J. Gardoň (p.) , 68. M. Kristek , 71. K. Tesař , 89. J. Gardoň - 13. J. Bartejs , 29. M. Vahila , 31. M. Vahila
9

Jemnicko B zlepšenou hrou v druhé půli zvítězili nad Rokytnicí 6:3

Hosté o gól lepší

Na půdu rezervního týmu z Jemnicka přijela Rokytnice. Na podzim se oba týmy rozešly smírně v poměru 2:2.  Za příjemného ale teplého jarního počasí nevstoupil domácí tým vůbec dobře. Domácí celek se nemohl vůbec prosadit přes dobře hrající hosty z Rokytnice, 7 naopak dostal do vedení ve 13. minutě Jan Bartejs - 0:1. Domácí celek se chvilenku musel vzpamatovávat z vývoje zápasu. To však trvalo jen do 27. minuty, kdy se prosadil Jakub Gardoň a Jemnicko se tak mohlo dočasně uklidnit z vyrovnávací branky na 1:1. Jenže hosté z Rokytnice odehráli skvělou první půli, za což také byli odměněni dalšími dvěma góly , která znamenaly opět vedení. Hned ve 29. a 31. minutě se trefil hostující kapitán Marián Vahil’a - 1:3. Domácí alespoň snížili na 2:3 ve 41. minutě Jakubem Dřímalem. Byl to samozřejmě zajímavý průběh zápasu, který vyznívá lépe pro hosty.

Domácí otočili skóre ve svůj prospěch

Ve druhé půli ale přišlo zmrtvýchvstání domácích, kteří začali pomalu otáčet vývoj zápasu ve svůj prospěch. Nejprve se postaral o vyrovnání v 65. minutě svou druhou brankou Jakub Gardoň - 3:3. A za další tři minuty domácí zcela otočili vývoj zápasu, kdy se prosadil Miroslav Kristek - 4:3. A to ještě nebylo ze strany domácích vše, když se v 71. minutě také trefil Karel Tesař - 5:3. Zdrcení hosté pak ještě jednou inkasovali, když v 89. minutě završil hattrick Jakub Gardoň - 6:3.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: Zápas rozdílných poločasů přinesl zajímavou podívanou a skvělý obrat našeho týmu.

T. Tesař [-] - M. Kristek [-] , K. Tesař [-] , J. Gardoň [-] , J. Kalášek [-] , P. Nevrkla [-] (78. R. Bartes [-] ) , M. Sevelda [-] (63. Z. Kincl [-] ) , L. Sevelda [-] , J. Dřímal [-] (68. Z. Bártů [-] ) , O. Tesař [-] , R. Komenda [-]