16.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Nové Hrady zdolaly Chrášťany a dál se drží za vedoucím Borkem

48. M. Zajac , 49. M. Silmbrod (p.) , 63. M. Zajac
16

Nové Hrady – Až doposud Chrášťany jely na vítězné vlně. Domácí Nové Hrady ovšem obranu hostí dokázali prolomit a zvítězili 3:0 a upevnili si druhou pozici v tabulce. Dvěma góly se blýskl útočník Martin Zajac.

Poločas skončil bez branek

Na Chrášťany jsme se konečně sešli v plné sestavě, ale před soupeřem, který má parádní formu jsme měli velký respekt. Což možná bylo i v prvním poločase znát. Hosté nás svou aktivní hrou dokázali dostávat do problémů, ovšem nějaké kloudné zakončení vyplodit nesvedli. Ani naši útočníci své slibné šance nevyřešili dobře a tak se do kabin šlo za bezgólové plichty.

Tři branky v síti hostů během druhé poloviny

Do druhé půle jsme ovšem vlítli, jako by nás o poločase polili živou vodou. Hned na úvod Martin Zajac nabral úžasné mety, obešel několik hráčů soupeře a svým chladnokrevným zakončením skrz gólmana dostal domácí fanoušky do extáze. Hned na to zvýšil na 2:0 z penalty Martin Silmbrod a zápas byl dál prakticky jen v naší režii. Na dlouhou cestu domů pak Chrášťanům přibalil třetí kousek opět Martin Zajac, který si ukázkově naskočil na rohový kop a na starý kolena tak dal svůj první gól hlavou v životě. Pochvalu tentokrát určitě zaslouží i rozhodčí, za prakticky bezchybný výkon, což se v této soutěži vidí málokdy.

Autor: Jiří Tomášek

TJ Nové Hrady
J. Tomášek [-] - M. Zajac [-] - M. Silmbrod [-] , Z. Hrbáček [-] , J. Jelínek [-] , V. Soubusta [-] , T. Jelínek [-] , V. Rys [-] , V. Jelínek [-] , L. Brousek [-] , M. Němec [-]

TJ Sokol Chrášťany
V. Lhotka [-] - L. Polida [-] , M. Zeman [-] , M. Jedlička [-] , V. Mach [-] - M. Boháč [-] , J. Vomáčka [-] , P. Příhoda [-] , J. Vomáčka [-] - P. Kremsa [-] , R. Drozd [-]

ŽK: 76. J. Král .
Hráči zápasu: M. Zajac , Z. Hrbáček .
Počet diváků: 5. Rozhodčí: HAVLÍČEK Roman - WEGER Michal (N), BOHÁČ Miroslav (N).