24.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Mladotice ztratily vyhraný zápas v samotném závěru

0

Duel týmů ze spodku tabulky se dlouho vyvíjel lépe pro předposlední domácí mužstvo. Nakonec však přiblížení se dvanácté Dolní Bělé na dostřel nevyšlo, Zbůch skvělým závěrem doslova vyrval svému soupeři z rukou dva body.

Úvod utkání byl spíše o vzájemném oťukávání, oba celky si byly vědomy důležitosti vzájemného souboje. Úvodní trefa duelu tak přišla až po zhruba půl hodině hry, když se po centru z pravé strany zapsal na listinu střelců Otakar Krofta. Aby toho nebylo na hosty málo, zranil se jim po chvilce obránce Veselý a na jeho místo tak musel náhradní brankář Šrajber. Další branka již v úvodních pětačtyřiceti minutách hry nepadla a osud zápasu tak byl stále ještě ve hvězdách.

Zkraje druhé půle se ale přeci jenom zase o krůček přiblížili k zisku tří bodů domácí, kteří zásluhou Tomáše Randy potrestali z pokutového kopu předchozí faul ve vápně Zbůchu. V osmdesáté minutě pak sudí odpískal penaltu i na druhé straně za nečistý zákrok na Stanislava Schejbala, který se i sám exekuce ujal a dal svému tým naději. V samotném závěru přišla chvíle náhradního brankáře Josefa Šrajbra. Z pozice beka se středem trhnul na hranici vápna a následnou střelou poslal zápas do penalt.

V těch byl navíc jeho tým stoprocentní a po vítězství 5:4 a 3:2 celkově tak bere zlaté dva body.

TJ Sokol Mladotice
Zdeněk Kučera: „Vedli jsme dva nula, na šance jsme byli lepší, ale nezvládli jsme závěr utkání.“

TJ Baník Zbůch
Jiří Střeštík: „Začátek utkání byl vyrovnaný, takový nemastný – neslaný. Ve druhém poločase jsme začali soupeře tlačit a se štěstím jsme srovnali.“

P. Koudele [-] - R. Kučera [-] , P. Berka [-] (70. Z. Berka [-] ) , T. Kučera [-] , V. Janeček [-] - O. Jánský [-] (89. V. Baum [-] ) , O. Krofta [-] , T. Randa [-] , F. Krofta [-] - V. Sebránek [-] , Z. Slach [-]

Š. Chrien [-] - A. Mašek [-] , D. Mrázek [-] , J. Veselý [-] (35. J. Šrajber [-] ) , T. Bártek [-] - M. Šindelář [-] , M. Netušil [-] , A. Prokop [-] (75. D. Vija [-] ) , D. Lorenc [-] - S. Schejbal [-] , J. Pavlíček [-]