22.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Blatnice doma urvala s lídrem bod!

0

Třemošná od konce března poprvé naplno nebodovala, přesto dva získané body znamenají zvýšení náskoku na čele již na bodíků jedenáct. Domácí sice v boji v popředí tabulky ztratili, ale ve výsledku může být bod z tohoto utkání ještě velmi důležitý.

Utkání bylo poměrně vyrovnané, lépe do úvodního poločasu vstoupili hosté, ovšem v největší šanci selhal Štefl, který po rohu na malém vápně nezamířil přesně. Domácí se opět museli obejít bez řady hráčů, navíc pro problémy s žebry musel již po půl hodině hry odejít Šindelář. I tak se ale v prvním poločase nikomu skórem pohnout nepodařilo a diváci tak mohli o přestávce pouze spekulovat, jak duel dopadne.

I ve druhé půli se na Blatnici přilepilo doslova zdravotní neštěstí, když pro zranění musel odstoupit ze hry i gólman Filip. Náhradník Karban však dokázal hosty udržet na uzdě a když v největší šanci Rusňák poslal hlavou míč těsně mimo, musely remízový duel rozhodnout pokutové kopy.

V nich selhali hned dva domácí borci a Třemošná tak zůstala na vítězné vlně, kdy zvítězila v penaltovém rozstřelu 4:3.

TJ Slovan Blatnice
Jiří Mestl: „Vybojovaná plichta. Soupeř měl více ze hry, jsem rád, že bez sedmi hráčů jsme uhráli bod. Klukům za bojovnost děkuji.“

TJ Tatran Třemošná
Tomáš Eisenhammer: „Domácí byli v úvodu lepší, pak jsme již měli mírnou převahu, ale nedařilo se nám dát gól.“

P. Filip [-] (65. T. Karban [-] ) - J. Hošťálek [-] , J. Kovač [-] , D. Šindelář [-] (33. P. Maresch [-] ) , V. Kasl [-] - D. Tětek [-] , J. Rolník [-] , M. Lukáč [-] , M. König [-] - J. Karban [-] (76. D. Maroušek [-] ) , M. Vlček [-]

J. Körner [-] - J. Vurm [-] (60. J. Dohrmann [-] ) , P. Strnad [-] , T. Eisenhammer [-] , R. Hilgart [-] - J. Dobrý [-] , V. Vrba [-] , L. Radič [-] , V. Čechura [-] - D. Štefl [-] , T. Rusňák [-]