16

Důležitý záchranářský zápas v Humpolci vítěze nepoznal.

V první půli branka nepadla

Video z dílny AFC Humpolec:

V prvním poločase měl podstatně více šancí Humpolec, ale nedařilo se mu v koncovce. Hned v úvodu nebezpšně hlavičkoval Kopic, ale Herink předvedl parádní zákrok. Ve 30. minutě byl v jasné šanci Skryja, ale trestuhodně ji zahodil. Poté šel sám na Herinka Tomovič, ale vůbec netrefil branku. Do kabin tak odcházeli spokojenější hosté, kteří se štěstím udrželi bezbrankový stav.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Hostům patřil úvod druhé půle, ale domácí se po deseti minutách zvedli a v 59. minutě také konečně skórovali. Ujčíkův centrovaný míč prodloužil hlavou Kopic a balón skončil v síti - 1:0. Hosté svoji jedinou šanci využli. V 72. minutě po dlouhém nákopu za obranu Hladký přeloboval domácího brankáře Kříže a bylo srovnáno - 1:1. Humpolec mohl i poté strhnout vedení na svoji stranu, v koncovce však vyhořel a bere pouze bod.

Humpolec jede ve středu do Nových Sadů. Bystrc hraje na žďárské půdě.

AFC Humpolec
Ján Kubík (trenér): Dnes jsme body ztratili. V cestě ke třem bodům nám stála naše střelecká nemohoucnost. Šancí jsme měli dostatek.

FC Dosta Bystrc-Kníničky
FC Dosta Bystrc-Kníničky (web): V prvním poločase byli domácí na dobrém, ale mokrém trávníku rychlejší, dravější a působili velké potíže zejména našim krajním obráncům. Dílem štěstí, dílem nepřipravenosti domácích hráčů na vzniklé situace, ale zejména velice dobrým výkonem Herinka v brance jsme udrželi do poločasu nerozhodný stav. Druhý poločas začalo naše družstvo jako vyměněné. Zlepšený pohyb, dobrá kombinace a přesnější přihrávky nám přinesly slušnou převahu Bohužel jsme inkasovali, ale to nás nezlomilo a dokázali jsme vyrovnat. Domácí si následně vytvořili mírný tlak, ale bez efektu. Pro nás nakonec velice cenná remíza.

T. Kříž [-] - R. Dalík [-] (53. D. Šerý [-] ) , I. Ujčík [-] (80. M. Havel [-] ) , J. Pešek [-] , R. Nermut [-] (76. L. Havel [-] ) , J. Skryja [-] , T. Kopic [-] , J. Málek [-] , O. Tomovič [-] , D. Maršík [-] , Š. Zástěra [-]

J. Herink [-] - M. Zatloukal [-] - Š. Marušinec [-] , o. pohanka [-] , M. Janíček [-] , O. Pelc [-] , M. Hladký [-] , D. Chmúra [-] (84. P. Pasz [-] ) , M. Krejčíř [-] , J. Krejčí [-] (76. V. Gračanin [-] ) , P. Svoboda [-]

ŽK: 65. M. Zatloukal .
Hráči zápasu: O. Tomovič - M. Hladký .
Počet diváků: 292. Rozhodčí: ŽUROVEC David - BUREŠ Jakub, VONEŠ Jakub.