21.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2014-2015

--

Horní Bříza rozdrtila trápící se Třemošnou velmi vysoko

3. M. Vrla (vl.) - 8. J. Rýdl , 11. K. Příhoda , 40. V. Němeček , 45. O. Hano , 60. J. Rýdl , 61. K. Příhoda , 72. J. Rýdl , 78. K. Příhoda , 84. R. Končal , 88. K. Příhoda
0

Třemošná se beznadějně trápí s devíti body na úplném konci tabulky. Pokud nechce sestoupit potřebuje nutně body. Utkání proti Horní Bříze absolutně nezvládla a nebýt hostujícího obránce Martina Vrly, který měl prsty ve všech třech brankách domácích, pravděpodobně by doma prohrála 0:10.

Třemošná v úvodu zápasu překvapila. Hostující obránce Martin Vrla si nešťastně srazil míč do vlastní branky a domácí se ujmuli vedení 1:0. To ale netrvalo dlouho. Už v 8. minutě hostující útočník Jaroslav Rýdl vyrovnal na 1:1 a v 11. minutě obracel na 1:2 za hosty záložník Karel Příhoda. Hosté po vyrovnání zklidnili hru a stali se pánem situace. Do poločasu přidali další dvě branky a a rozhodli utkání. Za stavu 1:4 se hráči rozešli do šaten.

V druhém poločase si Třemošná prakticky nezahrála. Hosté rozjeli svůj gólostroj a drtili poslední Třemošnou. Ta sice vstřelila 2 branky, převážně zásluhou Vrly, který se dostal blízko druhému vlastnímu gólu, kdy trefil břevno, ale inkasovala dalších 6 branek. Prohrála velmi vysoko. Horní Bříze domohli k vítězství hlavně dorostenci, záložník Karel Příhoda čtyřmi brankami a útočník Jaroslav Rýdl třemi góly. Oba dirigovali celou hru a Třemošná na ně nedovedla zahrát. Po zásluze prohrála a s devíti body je beznadějně poslední. Další góly za hosty vstřelil útočník Václav Němeček, obránce Ondřej Hano a obránce Radek Končal

TJ Tatran Třemošná B
Michal Kecer: Utkání jsme nezvládli. Nevypadá to s našim B týmem dobře, pravděpodobně sestoupíme.

SK Horní Bříza B
Stanislav Kapr: Za nás hráli dneska tři dorostenci. Jsou hodně aktivní a fotbalový. Podíleli se na všech gólech a většinu vstřelili sami. Možná jsme vyhráli vysoko, ale je to také hlavně tím, že jsme hráli s posledním týmem tabulky.

D. Hrdina [-] - M. Lavička [-] , M. Jánský [-] (46. V. Čechura [-] ) , J. Matějka [-] , J. Kunesch [-] - M. Kecer [-] , M. Pešek [-] , L. Radič [-] , V. Pihera [-] - P. Šerý [-] (75. A. Houška [-] ) , D. Štefl [-]

P. Mizera [-] - R. Novotný [-] (60. R. Končal [-] ) , L. Týmr [-] , M. Vrla [-] - V. Zavadil [-] , K. Příhoda [-] , J. Sedlecký [-] , J. Němeček [-] - M. Obořil [-] (46. O. Hano [-] ) , J. Rýdl [-] (70. L. Pech [-] ) , V. Němeček [-]

ŽK: 72. M. Vrla .
Místo: Třemošná.