26.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2014-2015

8. T. Štverák , 10. M. Seidl , 30. K. Knaf , 44. M. Seidl , 54. M. Girda , 63. T. Štverák , 82. M. Seidl
0

Union navázal na své výborné výsledky.

1.poločas

Hosté přijeli oslabení, chyběl jim jejich špílmachr Pavel Vacek. To domácím hrálo do karet a již o poločase všechny své karty vyložili na stůl. Krásnou kombinační hrou zápas ovládli a o poločase ukazovalo skóre 4:0.

2.poločas

V druhém poločase pokračovala převaha domácích a bylo rozhodnuto.

Domácí: " Povedlo se nám nastřílet 100 gólů v sezóně. V nové sezóně máme jednoznačný cíl hrát o postup."
Hosté: "V nové sezóně chceme změnit přístup hráčů a sehnat do týmu 2-3 nové tváře."