4.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Polná znovu prohrála

30

Po třetím kole nemá rezerva Polné ani bod. O výhře Přibyslavic rozhodl Lopatář.

Po půli nerozhodně

Do Polné dorazil nováček z Přibyslavic, kterému se vstup do soutěže vydařil. Naopak rezerva Polná se trápí a je bez bodu na chvostu tabulky.

Utkání začali lépe hostí, kteří se díky Lopatářově brance z 10. minuty dostali do rychlého vedení – 1:1. Hosté si i nadále vytvářeli střelecké příležitosti a byli lepším týmem. Dvě tutové šance však nevyužili. Tobolkovi svěřenci hrozili především po standardních situacích a svoji branku vstřelili právě po rohovém kopu, když se v 34. minutě trefil Jan Barák – 1:1. Remízou také první poločas skončil.

Lopatář rozhodl o výhře hostů

Domácí se ve druhé půli zlepšili a byli lepším týmem. Nedokázali to však vyjádřit brankově. To se naopak povedlo hostům díky kanonýrovi Lopatářovi, který v 73. minutě vstřelil branku, jenž se nakonec ukázala jako vítězná – 1:2. Domácí se v závěru dostali do tlaku a snažili se nákopy překonat hostující defenzivu, ale ta pracovala spolehlivě a do žádné větší šance je nepustila. Přibyslavice si tak odvážejí cenné tři body za těsnou výhru.

Polná v příštím kole hraje v Nedvědici. Přibyslavice v duelu nováčků hostí Počítky.

Slavoj Polná B
Jaroslav Tobolka (trenér): S nováčkem z Přibyslavic jsme odehráli vyrovnané utkání. Bohužel stále neproměňujeme šance, a tak hosté slaví šťastné tři body.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): V první půli jsme mohli dát více gólů. Důležité bylo, že jsme přežili tlak domácích po přestávce a sami jsme skórovali. Konec zápasu jsme si pohlídali.

Š. Šejstal [-] - Z. Smutný [-] , M. Šimek [-] , D. Procházka [-] , D. Mühlfeit [-] (70. T. Vacek [-] ) , F. Gondek [-] , M. Šorf [-] (88. Š. Vavroušek [-] ) , V. Voráček [-] , D. Kratochvíl [-] , J. Barák [-] , O. Skryja [-]

D. Vrbka [-] - J. Skrobikowski [-] , M. Kopeček [-] (72. T. Čermák [-] ) , M. Picmaus [-] , P. Šárka [-] - L. Matějek [-] , V. Škorpík [-] , M. Matějek [-] , L. Venhoda [-] - L. Lopatář [-] - J. Částka [-]

ŽK: 36. F. Gondek , 90. Z. Smutný - 88. T. Čermák .
Hráči zápasu: P. Šárka , L. Lopatář .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: JONÁŠ Petr - TERBER Ondřej, MAAR Michal.