5.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Horní Bříza B doma deklasovala TJ Sokolo Mladotice

11

Domácí Horní Bříza B doma přivítá klub TJ Sokol Mladotice. Oba týmy se pohybujou u sebe a ve středu tabulky

Po prvním poločase už bylo rozhodnuto

Skóre otevřel M. Paukner hlavičkou po rohovém kopu. Poté opět M.Paukner dává gól ve 24.minutě. O tři minuty později zvyšuje na 3:0 domácí J.Reidl. Domácím to nestačilo a další gól přidali ve 38.minutě konkrétně M.Chocholatý. poločas skončil 4:0.

Domácí potvrdili vítězství

Další branku domácí přidali v 66.minutě a to J.Kříž. Samotnou tečku za utkáním zařídil v 82.minutě J.Mareš. Domácí moc nepustili soupeře do větších akcí, za celý zápas měli hosté po chybách v obraně a z rychlých protiútoků několik šancí, které však nedokázali proměnit. Největší šanci, kdy se útočník hostí ocitl sám před gólmanem vychytal L. Šimandl.

SK Horní Bříza B
Jakub Salzman: Byl to celkově pěkný fotbal, kdy domácí měli většinu zápasu převahu a drželi míč, čemuž odpovídá i výsledek utkání.

L. Šimandl [-] - P. Filip [-] , L. Kříž [-] , J. Salzman [-] - V. Němeček [-] (65. R. Domanický [-] ) , J. Kříž [-] (72. M. Vodák [-] ) - J. Riedl [-] (46. J. Šmucler [-] ) - M. Chocholatý [-] , J. Sedlecký [-] , F. Mornštajn [-] (56. V. Kožíšek [-] ) , M. Paukner [-] (46. J. Mareš [-] )

TJ Sokol Mladotice
P. Koudele [-] - P. Novotný [-] , T. Kučera [-] , O. Buchtelík [-] - J. Kolář [-] (72. M. Široký [-] ) , O. Krofta [-] , O. Šiml [-] , T. Randa [-] - Z. Slach [-] , T. Mudra [-] (62. J. Krejčí [-] ) , D. Urban [-] (80. S. Tureček [-] ) -

ŽK: 84. P. Novotný .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Kvasnička Ladislav - GALOVIČ Martin (N), HAUZNER Jiří (N).