1.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Prachatice B vezou s Vlachova Březí bod

30

Zajímavé utkání z pohledu dolní poloviny tabulky se odehrálo ve Vl. Březí, kam zamířilo béčko Prachatic, utkání sledovalo 130 diváků, vítěz však z tohoto duelu nevzešel.

Domácí se ujali brzy vedení

Tento zápas sledovalo nejvíce diváků, a to hned pomohlo domácím, kteří šli ve 4. minutě do vedení díky brance Ondřeje Nováka. Zápas dle tipovačky neměl přímého favorita, často se tipovala remíza, pak výhra hostů, ale každý ví, že z Březí se body snadno nevozí. První poločas však vypadal, že domácí si nechají tři body doma.

Martin Fišer stihl vyrovnat

Druhý poločas byl vyrovnaný, ale postupně začaly Prachatice B více tlačit a v 67. minutě vyrovnaly Martinem Fišerem – 1:1. Tento stav takto nakonec skončil, Prachatice B nakonec přezimují na osmém místě se 14 body, Vl. Březí jedenácté, ale také se 14 body.