3.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

--

--

Veselí nad Lužnicí zvládlo i druhý svůj zápas v sezoně. Hráči se poučili z minulého zápasu, říká trenér Václav Kotyza

12. D. Čech , 33. P. Daněk , 44. J. Mikeska , 54. R. Mach (p.) - 57. V. Mácha , 71. M. Suchan
17

Lokomotiva rozhodla o výsledku již v prvním poločase, který vyhrála jednoznačně 3:0

Až na malý výpadek hrálo domácí Veselí aktivněji

Veselí nad Lužnicí se poprvé představilo na domácím trávníku. Mužstvo se poučilo z předchozího zápasu na Nové Včelnici a zlepšilo svůj pohyb a aktivitu. Rychlejší přístup k hráčům a aktivnější hra založená na vytvoření tlaku a vsítění branky se vyplatila. Stav utkání se posunul již ve 12.minutě kdy pálil přesně D.Čech 1:0. Po této brance přišel z domácí strany lehký výpadek a ke slovu se tak dostalo hostující Milevsko. Svými krátkými přihrávkami si vytvořili pár šancí, ale nedůraz v jejich koncovce branku nepřinesl. Naopak diváky potěšil domácí Daněk, který zvýšil na 2:0. Už to vypadlo, že se týmy za tohoto stavu rozejdou do šaten, ale poslední slovo si vzal na starost Mikeska, který nekompromisně zakončil a zvýšil stav utkání na 3:0. Milevsko tak zažilo naprosto hororový první poločas.

Veselí polevilo ze svého výkonu a Milevsku se podařilo snížit a zápas zdramatizovat

V úvodu druhého poločasu Lokomotiva pokračovala ve svém aktivní hře, která se jim osvedčila a Mach z toho vytěžil již čtvrtou branku 4:0. Po hororovém prvním poločase tak pro Milevsko přišel opět špatný start a pomalu se blížil debakl. Veselí díky jasnému náskoku polevilo ve svém výkonu a tým Milevska toho využil.  Díky brankám Máchy v 57.minutě a Suchana v 71.minutě, ještě zdramatizovali utkání když snížili na 4:2. Domácí ovšem neponechali nic náhodě a opět zvýšili svůj výkon. Zbytek zápas poté kontrolovali a nepřipustili překvapení. Připisují tak druhé vítěžství v řadě.

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
Václav Kotyza - trenér: Hodně jsme se poučili z první utkání. Proto jsme se snažili o vetší aktivitu, což se nám dařilo, vytvořili jsme si tlak a zvládli koncovku. Oproti minulému zápasu je náš výkon vzestupný. Nejlépe dnes zahrál útočník Jiří Lukáš.

J. Hejl [-] - D. Fichtner [-] , P. Daněk [-] , P. Kolář [-] , J. Lukáš [-] (83. J. Bursík [-] ) , D. Čech [-] (67. J. Mahlej [-] ) , J. Mikeska [-] , M. Čížek [-] , A. Hruška [-] , R. Mach [-] , T. Hruška [-]