10.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Lopatář zničil Rantířov

25

Rantířov nenavázal na bodové zisky z minulých kol a doma vysoko prohrál s Přibyslavicemi.

Hosté po poločase vedli

Výsledek je pro domácí příliš krutý, když především v prvním poločase byla k vidění vyrovnaná partie. Domácí inkasovali dvakrát během tří minut. Nejprve si ve 12. minutě vstřelil vlastní branku Libor Horáček - 0:1. O dvě minuty později otevřel své střelecké galapředstavení Luboš Lopatář - 0:2. Domácí dokázali do přestávky alespoň snížit, když ve 26. minutě prostřelil Nováka Jakub Holub - 1:2. Ve zbytku prvního poločasu žádná další branka nepadla.

Hosté navyšovali vedení

O osudu zápasu bylo rozhodnuto během dvaceti minut druhého poločasu. Tolik času stačilo Lopatářovi k tomu, aby na konto Přibyslavic přidal tři branky. Nejprve se trefil v 53. minutě - 1:3. Po hodině hry lovil Krupica ze své sítě míč znovu - 1:4. O šest minut později přidal Luboš Lopatář svoji čtvrtou branku a hosté jasně vedli - 1:5. Poslední hřebíček zasadil domácím v 75. minutě Jan Kovář - 1:6. Tento výsledek poslal Rantířov na dno tabulky. Přibyslavice se vyhřívají na třetí příčce.

Rantířov jede v dalším kole do Nedvědice. Přibyslavice hostí na svém hřišti vedoucí Měřín.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Výsledek utkání úplně neodpovídá průběhu, zvlášť první poločas byl vyrovnaný a domácí byli nebezpeční. Důležité bylo, že jsme vstřelili třetí a čtvrtý gól, a to soupeře dorazilo. Konečně se nám podařilo proměnit téměř každou šanci, do které jsme se dostali.