3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2018-2019

--

TJ Nečtiny výhrou potvrdili první místo v tabulce

62. M. Hlous , 68. L. Lejsek , 83. F. Socha - 18. V. Tyr
11

TJ Nečtiny mají výbornou formu a chtějí to ukázat i doma. Jako soupeř jím budou SK Všeruby, kteří se pohybujou ve středu tabulky.

Na dobře připraveném terénu se odehrál fotbal dvou rozdílných poločasů, hosté začali pěkně zostra a domácí zaskočení vývojem utkání nezachytili tempo, hosté lépe kombinovali a po zásluze se ujali vedení, když na tečovanou střelu domácí brankář nedosáhl a hosté vedli 1:0 , trefil se V.Tyr. Domácí zahrozili nebezpečnou střelou Šedivce těsně vedle levé tyče, poločas nabídl ještě po jedné šanci na každé straně, ale ani jedna hlavička nemířila do branky.

Domácí potvrdili formu a vítězí

Druhý poločas domácí zahájili jako vyměněný, ovládli střed hřiště a vytvářeli si šance, po centru Polívky z levé strany Socha přestřelil a o chvíli později minul z malého vápna Marz. Vyrovnání přinesla standardní situace, když po rohu se krásně trefil stoper Hlous. Domácí dominovali a o chvíli později se fanoušci radovali opět, když Lejsek povedenou střelou z vápna nedal gólmanovi hostí šanci. Hosté zahrozili s přímého kopu, ale domácí brankář střelu vyrazil. Pojištění výsledku zařídil Socha, když Polívka našel zcela osamoceneho útočníka domácích a ten chladnokrevně zakončil po zemi k tyči.. Konec zápasu už se dohrával v režii Nečtinských fotbalistů.

TJ Nečtiny
Václav Polívka: První poločas byl hrozný a zaslouženě jsme prohrávali, ale ve druhém jsme hosty přehrávali a zaslouženě zvítězili, hosté byli těžký soupeř a proto si výhry ceníme