8.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Strážov porazil Dlouhou Ves, která ovšem favorita dlouho trápila.

10

Ve Strážově se čekal vyrovnaný souboj, ovšem papírově byl favoritem domácí Strážov, což se prokázalo.

Bez branek

První poločas byl vyrovnaný, ze začátku s mírnou převahou hostí a od poloviny poločasu zase s mírnou převahou domácích, i když větší šanci měli hosté, kteří zahrozili Beránkem, ovšem po rychlé akci nedokázal usměrnit střelu z malého vápna a přestřelil. Domácí hrozili spíše z přímých kopů,které neskončili výraznou šancí a tak se šlo do šaten za stavu 0:0.

Pokračování spálených šancí, přesto mohli domácí slavit.

Hned v první minutě druhého poločasu šli domácí po špatné rozehrávce dva na jednoho ,ale přestřelili. I druhý poločas byl vyrovnaný, ovšem domácí trestali chyby hostů. První gól dal Kološ po samostatném úniku a ranou k tyči podél golmana  otevřel skóre. Na to hosté dokázali reagovat a po rohovém kopu střelou Vonáška srovnali. Jenže zanedlouho přišla další chyba a domácí po dalším samostatném úniku zvýšili na 2:1.Závěr zápasu už se odehrával v bojovném stylu, ale hostům se již nepodařilo vyrovnat .