9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2018-2019

--

Studená veze tři body z Kardašky

35. J. Kovář - 27. O. Dokulil , 44. O. Doležal , 56. M. Lojka (p.)
28

Do Kardašovi Řečice zavítal jeden z nováčků soutěže Studená. Nováčkovi se daří, což potvrdil výhrou 1:3.

1:2 pro hosty

Hned z kraje utkání bylo k vidění několik šancí. Nejprve Kardaška trefila břevno. Po té se k šancím dostala Studená. Nejprve v 11.minutě šel sám na branku Přibyl, ale trefil jen brankáře domácích Houdka. V 13.minutě šla Studená opět sama na brankáře, tentokrát netrefil bránu Doležal. Ve 27.minutě po rohovém kopu se dostal ke střele zpoza vápna Dokulil a poslal hosty do vedení. Poté převzali otěže domácí. V 34.minutě domácí dokázali vyrovnat, když  Kovář tečoval centr z rohového kopu. V 43.minutě šli hosté opět do vedení, když centr Maška domácí neodvrátili z vápna, ke střele se dostal Doležal a skóroval

Hosté přidali další gól

Hned v 51.minutě byl Doležal stažen ve vápně za cenu faulu a pískala se penalta. Penaltu proměnil Lojka a Studená měla náskok už dvou branek.V 59.minutě se dostala Studená opět do šance, ale střela Maška trefila jen tyč. V 61.minutě měli šanci na snížení skóre, ale brankář Duchoň byl proti.  Zbytek zápasu přinesl ještě šance, ale branka už nepadla. A tak si Studená odváží tři body ze Studenené.

FK Studená
Petr Adamec (trenér): Jsem velmi spokojen, i přes to, že absence nadále přibývají (Kadlec a Pelej oproti minulému zápasu), podali jsme velmi kolektivní a dobrý výkon. Na domácích je patrná deka z nepovedeného začátku soutěže a do jisté míry nám to dnes dost usnadnili. Dali jsme pěkné dvě branky, proměnili penaltu, nastřelili dvakrát tyč, třikrát šli sami na bránu, to vypovídá o dobrém výkonu celého týmu. Domácí si toho moc nevypracovali. Velký díky patří také našim fanouškům, kteří nám v Řečici vytvořili domácí atmosféru.