7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Z Vl. Březí se body jen tak vozit nebudou

27

Dražejov šel sice do vedení, ale Vl. Březí díky skvělému konci prvního poločasu a začátku druhé polovině berou všechny tři body.

Kravčenko vyrovnal minutu před přestávkou

Z Vlachova Březí se body nevozí snadno. Dokonce i Strunkovice tam prohrály, ale Dražejov začal zápas lépe a šel v 19. minutě do vedení po střele Pavla Poláčka. Nicméně domácím vyšel konec první půle a ve 44. minutě dal hostujícímu celku gól do kabin útočník Alexandr Kravčenko – 1:1.

Domácí dvěma brzkými góly rozhodli

Jak dobře završilo Vlachovo Březí první půli, tak dobře začali poločas druhý. Ve 49. minutě se prosadil Pavel Brzobohatý a v 53. minutě zvýšil na 3:1 kapitán Jan Hubáček. V 86. minutě potom snížil z pokutového kopu Pavel Samohejl na konečných 3:2.

Příští kolo Vlachovo Březí hraje opět doma, proti Bělčicím. Dražejov doma přivátá béčko Prachatic.