11.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

Planou nad Lužnicí nečekalo lehké utkání, zamířila na horkou půdu do Lišova

32. D. Mlýnek , 36. P. Kandl , 69. D. Bouchal (p.) - 21. J. Šmídmajer , 61. A. Červenka (vl.) , 64. O. Hofbauer
20

Lišov je překvapením sezóny a nálada v šatně je rozhodně pozitivní, tu jim chtěa zkazit Planá nad Lužnicí

Planá začala z obrany, Lišov ukazoval svou výškovou převahu

Planá nad Lužnicí zavítala v 11.kole na půdu týmu Lišova. Lišov se momentálně nachází ve velmi dobré herní pohodě i díky tomu, že prozatím jako jediný tým porazil lídra tabulky. Hosté začali zápas z obrany a nutno podoknout, že je nečekalo lehké utkání. Domácí hráči mají ve většině zápasů výškovou převahu a jinak tomu nebylo ani dnes. Navíc aktivita hráčů působí problémy více soupeřům. První branku záasu vstřelil hostující Šmídmajer v 21.minutě 0:1. V prvním dějství měli malou převahu domácí hráči, hrál se velmi pohledný a doslova běhaví fotbal, který svědčil více Lišovu. Tomu se podařilo stav utkání před odchodem do šaten otočit a to díky brankám Mlýnka ve 32.minutě a Petra Kanda v 36.minutě.

Druhý poločas znovu menší přestelkou jako první

Ve druhém poločase mohli vidět diváci opět krásný fotbal a branky na obou stranách, ty padly opět tři akorát opačně oproti prvnímu poločasu. Vyrovnání přišlo v 61.minutě kdy bohužel pro domácí ztečoval míč do sítě Červenka 2:2. O pár minut později šli hosté do vedení když Ondřej Hofbauer zamířil přesně 3:2. Radost z vedení netrvala dlouho, Daniel Bouchal z pokutového kopu srovnal na 3:3 a to se psala 69.minuta. Mírnou převahu si vytvářeli spíše hosté. Planá nad Lužnicí mohla urvat vítězství na svou stranu v závěru zápasu, kdy nastřelila tyč a také netrefila odkrytou branku. Oba týmy se nakonec rozešli za nerozhodnutého stavu 3:3 a právu si oba odnašejí z tohoto utkání po bodu.

TJ Sokol Planá nad Lužnicí
Michal Turek - trenér: Lišov má velikou výškovou převahu a hraje hodně atleticky, s tím jsme se snažili poprat. Utkání jsme zvládli velice dobře, dokonce jsme mohli zápas v závěru otočit, ale bohužel to tam nepadlo. Každopádně kluci dneska podali výborný výkon