57. J. Bartoš , 70. M. Vrábel - 72. M. Palík (p.) , 90. M. Bruštík
16

Domácí sice vedli o dvě branky, ale o výhru v samotném závěru přišli.

Po půli bez branek

Strání už po čtvrt hodině hry přišlo o zraněného Vojtěcha Čaňa, kterého vystřídal Gavenda. V prvním poločase si oba týmy vypracovaly po několika příležitostech, skóre se však do přestávky nezměnilo, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Hosté v závěru srovnali

Branky začaly padat až po změně stran. Čtyři stovky diváků nejprve v 57. minutě potěšil Bartoš, který po zpětné přihrávce Cipryse z levé strany otevřel skóre – 1:0. Pak se po podobné akci a další Ciprysově asistenci prosadil Vrábel, jenž ve skluzu na přední tyči uklidil balon zblízka do sítě – 2:0. Strání se ale neuvěřitelně zvedlo a výsledek srovnalo. Za stavu 0:2 zahrál ve vlastním pokutovém území rukou obránce Mikúšek a sudí Buček správně nařídil pokutový kop. Balon si na bílý puntík postavil Palík, jenž překonal gólmana Sokola Klimeše – 2:1. Rušné utkání vygradovalo v nastaveném čase. Po standardní situaci téměř z poloviny hřiště, na kterou vyběhl i brankář Popelka, skóroval neobsazený Kruštík – 2:2.

TJ Sokol Lanžhot
Milan Valachovič (trenér): Už poněkolikáté jsme si v závěru zápasu počínali nezodpovědně. V předchozích duelech jsme to ještě nějak zvládli, ale dnes nás to stálo dva body. Nejprve jsme soupeři darovali penaltu po naprosto nesmyslné ruce a potom jsme si v 93. minutě nepohlídali standardu.

FC Strání
Igor Gúčik (trenér): Jsem velmi spokojený s tím, jak jsme poslední zápas zvládli. Utkání mělo velké parametry čtvrté ligy. Narazili jsme na kvalitního soupeře, který hrál rychlý a dynamický fotbal. My jsme dokázali s Lanžhotem držet krok, místy jsme byli i lepší, ale celkově je remíza zasloužená.

J. Klimeš [-] - P. Mikúšek [-] , J. Krejčíř [-] , R. Ciprys [-] (88. D. Weiss [-] ) , M. Vrábel [-] (76. T. Šefčovič [-] ) , P. Šenk [-] , L. Čambal [-] , M. Tóth [-] , J. Bartoš [-] , J. Hílek [-] , J. Dobšíček [-]