15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Křižanov rozhodl v prvním poločase

0

Křižanov potvrdil roli favorita a přehrál Bory hlavně po výkonu v prvním poločase.

Křižanov třikrát skóroval

Za velmi silného větru přivítali domácí fotbalisté družstvo  Borů, s nimiž jsme na podzim prohráli jednoznačně 4-0.

Hned od úvodu se domácí dostali do tlaku, ze kterého pramenili standartní situace. Po rohu který zahrával M.Petr propadl balon na zadní tyčku, tam si počkal Kaštan a uklidil míč na zadní tyč 1-0. Domácí byli nadále aktivní a po pěkné akci postupoval sám na golmana opět Kaštan, který si zkušeně počkal a podruhé uklidil míč do sítě. Hosté se za první poločas  nedostali k ohrožení Bajerovi branky a v 41.min dostali třetí gól. Trnka si vyměnil míč s Bojdou, a první jmenovaný se nepříliš povedenou střelou prosadil - 3-0.

Domácí si výsledek pohlídali

Druhá půle už tolik zajímavých situací nepřinesla. Křižanov s přehledem držel míč a hosty k ničemu nepouštěl. Až v 72.min se dostal do vápna hostující Vávra a překvapil Bajera střelou na bližší tyč 3-1. Domácí ale nepřipustili žádné komplikace a mohli skóre ještě navýšit, ale Bojda dělovkou trefil pouze tyč, Matěj Těšík trefil dvakrát golmana. Konečnou podobu skóre upravil po individuální akci střídající David Fendrych.

SK FC Křižanov
Martin Petr: Od začátku zápasu jsme byli lepší, hosty jsme do ničeho nepustili a po zásluze zvítězili.