19.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Chuchelná přetlačila Hať

9

Po bezbrankové první půli, rozhodla Chuchelná o své výhře šest minut po přestávce.

TJ Spartak Chuchelná
facebook:: Chuchelnou na jaře trápila špatná defenziva, když na jaře prohrála proti Strahovicím 5:0 a proti Klimkovicemi 5:1. A dnes odehrála zápas proti Haťi, hodně důležitý, aby si udržela dobré postaveni v tabulce. A vybojovala si 3 body. Chuchelná bojovala celý zápas a skončilo to 1:0, a to musím podotknout, že gólman Haťe vychytal 4 tutovky a konečně Spartakovci udrželi čisté konto.

TJ Sokol Hať
Jiří Machalla (kapitán): Velmi bojovný zápas, ve kterém domácí těžili ze své převahy ve fyzických soubojích. Na šance Chuchelná vyhrála, i když v poslední minutě nám pomezní rozhodčí podle našich fanoušků, kteří stáli na úrovni obrany, chybně ukradl vyrovnání. Na druhou stranu uznávám, že si domácí dnes nejspíše zasloužili vyhrát.

T. Náhlík [-] - P. Šrámek [-] , P. Rybenský [-] (46. M. Michalík [-] ) , P. Valenta [-] , J. Gargoš [-] (79. L. Konečný [-] ) , M. Jašek [-] , J. Hradil [-] , D. Stefek [-] , O. Gargoš [-] , L. Neuwirth [-] , M. Faika [-]

L. Michálek [-] - T. Plaček [-] , V. Štěpán [-] , T. Gazdík [-] , J. Kupka [-] , R. Chmelař [-] , D. Plaček [-] , A. Pieknik [-] , A. Heglas [-] (76. T. Kalvar [-] ) , J. Machalla [-] , V. Mikula [-] (57. M. Kuchař [-] )

ŽK: 23. O. Gargoš , 84. M. Jašek - 17. A. Heglas , 72. V. Štěpán , 78. A. Pieknik .
Počet diváků: 210. Rozhodčí: JURAJDOVÁ Lenka - VIŠČOR Michael, JURAJDA David.