25.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2017-2018

11. D. Mühlfeit , 20. D. Hibš (vl.) , 27. J. Kubec , 41. V. Jelínek , 79. L. Čaloud
23

Souboj divizích rezerv ovládli hráči polenského Slavoje.

Domácí po poločase vedli

Souboj dvou rezervních celků pohybujících se v klidných vodách tabulky byl hodně otevřený, ovšem střelecky se prosazovali jen domácí.

V 11. minutě si Daniel Mühlfeit zaběhl za obranu a nedal Janouškovi šanci – 1:0. Za dalších devět minut si centr z kraje hřiště srazil do vlastní sítě stoper hostujícího týmu Dominik Hibš – 2:0. Zanedlouho si našel odražený míč Jaroslav Kubec a přesnou ránou zvýšil vedení polenského Slavoje – 3:0. Snový poločas podtrhl Vojtěch Jelínek, který dostal ideální pas za obranu Velké Bíteše a samostatné sólo zakončil neomylně – 4:0. Do kabin tak odcházeli v mnohem lepší náladě domácí, kterým v první půli vyšlo vše, na co sáhli.

Domácí si vedení pohlídali

Ve druhém poločase bylo k vidění také několik šancí, ale skórovat dokázal pouze domácí Libor Čaloud, který v 79. minutě využil další mezírky v bítešské defenzivě – 5:0. Své šance měli i hosté, ale dvakrát se v domácí svatyni zaskvěl po zranění se vracejí gólman Jindřich Skočdopole.

Velká Bíteš zakončí sezónu na domácím hřišti, kde přivítá Hartvíkovice. Polná jede na půdu měřínské Jiskry.

Slavoj Polná B
Jaroslav Tobolka (trenér): Oni nebyli herně špatní, měli také dvě stoprocentní šance, ale to nás podržel Jindra Skočdopole. Jenže měli mizernou obranu, a to jsme ještě mraky šancí nedali. A to jsme měli problém dát dohromady jedenáct lidí, naštěstí nám pomohli z áčka, ti dva lidi nám pomohli, bylo to znát.

J. Skočdopole [-] - V. Jelínek [-] (83. D. Kratochvíl [-] ) , T. Válek [-] , J. Kubec [-] , M. Šorf [-] , D. Mühlfeit [-] , D. Voráč [-] , F. Gondek [-] (58. L. Čaloud [-] ) , J. Barák [-] , D. Jaroš [-] , O. Skryja [-]