19.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Postupující FŠ Třebíč vyhrává dál

12

I s jistotou postupu dokázala FŠ Třebíč zvítězit, sic jedinou trefou v zápase na hřišti Šebkovic B

První půle branku nepřinesla

V první půli se hrál vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Ani jeden tým se však nedokázal prosadit, a tak se šlo do šaten za stavu 0:0.

Lukáš Tomek rozhodl o výhře hostů

V druhé půli začali být lepší hosté. Svoji převahu využili v 63. minutě, kdy se prosadil Tomek. Domácí mohli srovnat chvíli před koncem, míč do sítě však nedotlačili.

SK Fotbalová škola Třebíč
Křen Filip, trenér: Nechali jsme dnes hrát kluky z lavičky a náš nejlepší hráč na hřišti Vít Šimeček si v zápase opravdu hodně zachytal.

TJ Sokol Šebkovice B
J. Pitour [-] - P. Hrůza [-] , S. Zikmund [-] , M. Roupec [-] , R. Svoboda [-] , J. Fejta [-] , P. Tržil [-] , J. Svoboda [-] , M. Hobza [-] , Z. Eberl [-] (74. M. Uhlíř [-] ) , P. Durda [-] (32. J. Němec [-] )

V. Šimeček [-] - P. Hricák [-] , . Křivánek [-] (70. F. Křen [-] ) , K. Pislcajk [-] , J. Vyhnálek [-] (46. J. Hricák [-] ) - O. Kühweg [-] (83. J. Majerčák [-] ) , M. Ustohal [-] , J. Roupec [-] , T. Růžička [-] (82. M. Paděra [-] ) - M. Bukáček [-] , M. Jaša [-] (30. L. Tomek [-] )

ŽK: 35. J. Roupec , 85. L. Tomek , 90. F. Křen .
Hráči zápasu: P. Hrůza - V. Šimeček .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠIMEK Milan - KOŘÍNEK Miroslav (N), KONVALINKA Petr (N).