13.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Třebíč jde jasně za postupem

0

FŠ Třebíč hned v prvním jarním kole dokázala, že by jí neměl jasný postup minout

Domácí rozhodli již v první půli

Domácí vlétli na svého soupeře jako uragán. Ve 3. minutě se trefil Martin Jaša -1:0. V 6. minutě přidal branku Jiří Roupec -2:0. V 17. minutě domácí již Kamilem Pislcajkem dali na 3:0 a o osudu zápasu tak bylo téměř rozhodnuto. Do přestávky se ještě dvakrát trefil Miloslav Bukáček a bylo to 5:0.

Ve druhé půli domácí polevili

Ve druhém poločase se prosadil hned v 50. minutě Jan Hricák a s hosty to již vypadalo na ručník -6:0. Jenže domácí tým od té doby polevil a v 55. minutě snížil na konečných 6:1 David Svoboda. Zbytek utkání se totiž již dohrával s povinnosti.

SK Fotbalová škola Třebíč
V. Šimeček [-] - T. Růžička [-] (61. . Křivánek [-] ) , D. Tomek [-] (46. P. Kousal [-] ) , K. Pislcajk [-] , P. Hricák [-] - J. Roupec [-] (66. T. Krajčo [-] ) , J. Hricák [-] , L. Hráček [-] , M. Ustohal [-] (56. O. Kühweg [-] ) - M. Jaša [-] , M. Bukáček [-]

TJ Sokol Přibyslavice B
M. Čejka [-] - F. Holub [-] (61. P. Vejmělek [-] ) , M. Picmaus [-] , O. Veškrna [-] , J. Pojer [-] - M. Molák [-] (79. D. Ježek [-] ) , V. Carda [-] (46. P. Masopust [-] ) , D. Svoboda [-] , P. Mícek [-] (68. P. Vaněk [-] ) - T. Čermák [-] (61. T. Kuthan [-] ) , J. Pacal [-]

ŽK: 8. T. Čermák , 42. J. Pacal , 44. J. Pojer .
Hráči zápasu: K. Pislcajk , J. Hricák , M. Bukáček .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: KUBA Michal - POUL Milan (N), VEJMĚLEK František (N).