3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Zlepšená disciplína Zbůchu přinesla dva body

0

Do Žihle k utkání s rezervou místního týmu zavítal Baník Zbůch. Ten se v prvních dvou kolech "proslavil" tím, že obdržel dohromady pět červených karet. Hráči Zbůchu se však s touto nelichotivou statistikou zdárně poprali. A odvezli si dva body, když po bezbrankové remíze zvládli lépe penaltový rozstřel.

Spousta branek a karet? Ani jedno

Oba dva týmy se před zápasem krčily u dna tabulky. V prvních dvou kolech nasbíraly shodně 0 bodů při skóre 1:5. Zápasy Zbůchu byly navíc okořeněné už výše zmíněným nasbíráním pěti červených karet. Hlavní rozhodčí zápasu Josef Lang (74 let!) tentokrát červený kartonek tasit nemusel. V utkání udělil čtyři žluté karty - jednu pro domácí a tři pro hosty. Zápas dospěl k bezbrankové remíze. Následný rozstřel vyhráli hráči Baníku a odváží si dva body. Za zmínku stojí nasazení dvou patnáctiletých hráčů do základní jedenáctky hostí. Michal Klečka odehrál 55 minut, Jan Hrdlička 60 minut.